Wiele godzin później niż byśmy tego chcieli – nasza strona stanęła. Przez ostatnie 36 godzin walczyliśmy jak mogliśmy z kodem, a oto wynik – zmieniony wygląd strony oraz wiele poprawek w kodze.

Mamy nadzieję, że nowy wygląd Wam przypadnie do gustu, a strona będzie działała szybciej. Strona jest w pełni responsywna, – dzięki czemu możecie bez problemów, (jakie pojawiały się wcześniej) cieszyć się naszym serwisem na swoich smartfonach oraz tabletach.

motionfreaks-nowy-wyglad-2014-

Chciałbym dodać, że bieżący stan jest wersją „work in progres” – prace będą nadal trwały, jednak nie chcieliśmy czekać za długo i zamykać strony. W tej chwili to, co najważniejsze to Wasz feedback.

Prosimy o przejrzenie strony, poklikanie i wytknięcie nam rzeczy, które przydałoby się poprawić. Zwróćcie uwagę szczególnie na funkcjonowanie strony, ale również i na wygląd ogólny, wskażcie, czego brakuje, co można jeszcze dodać, czego jest za dużo, czy będąc na stronie artykułu jesteście zainteresowani tym, aby zajrzeć dalej na stronę i jak możemy Wam to ułatwić.

Piszcie oczywiście w komentarzach, ale przede wszystkim, – jeśli macie więcej uwag/wskazówek – piszcie poprzez nasz formularz kontaktowy: http://motionfreaks.pl/kontakt

Będziemy wdzięczni za każdą uwagę.