Filmteractive-Festival-wyniki-konkursuSpośród licznych nadesłanych na konkurs organizowany przez Adobe pytań do Steve’a Allisona wyłoniliśmy zwycięzcę, który będzie miał okazję już pojutrze pojawić się razem z nami na Filmteractive Festival w Łodzi. Jego pytanie zostanie zadane ewangeliście Adobe w trakcie festiwalu, a relacja z wydarzenia wraz z wywiadem pojawi się na łamach serwisu po naszym powrocie z eventu.

 

Wybór zwycięskiego pytania nie był prosty – każde z nadesłanych przez Was propozycji było ciekawym materiałem na dłuuuugi wywiad… Zadecydowała zgodność tematyki pytania z tym, czym na co dzień zajmuje się Steve pracując dla Adobe, oraz fakt, że sami chcielibyśmy poznać kulisy… pracy nad technologiami DRM.

Filmteractive-Festival-wyniki-konkursu-motionfreakspl

Zwycięzca domyśla się już pewnie, o które pytanie chodziło – a jest nim Łukasz Kroenke. Gratulujemy!

Oto pytanie, które zadamy Stevenowi Allisonowi w trakcie Filmteractive Festival w Łodzi:

 

„Dlaczego technologie DRM zwykle każą mi udowadniać, że nie jestem koniem, i w efekcie oryginalnych produktów używa się mniej wygodnie niż ich pirackich wersji?”


Jako stali użytkownicy produktów firmy Adobe liczymy na ciekawą odpowiedź i wprowadzenie nas za kulisy przygotowywania zabezpieczeń do najbardziej popularnego oprogramowania na świecie. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia relacji z festiwalu już wkrótce!

 

Gratulujemy Łukaszowi i do zobaczenia w Łodzi.