blog-kreatywny---morlordWitaj świecie to chyba najpopularniejszy tytuł ze wszystkich w sieci – każdy tak tytułuje swój pierwszy wpis na blogach… więc ja również. 

To mój pierwszy wpis i pierwszy blog jaki rozpoczynam w światowej sieci więc proszę o wyrozumiałość;)

 

 

Na tym blogu przede wszystkim będę się uczył pisania bloga, a pisął będę o tym co mnie cieszy i co mnie śmieszy w tym małym polskim światku animacji i filmu. Mam nadzieję że raz na jakiś czas ktoś tu zajrzy i coś skomentuje, może mi udzieli pomocy jeśli będę jej potrzebował i może ja komuś kiedyś pomogę tym co piszę. A o czym będę pisał?

Będę się starał pisać o własnych perypetiach i problemach z zabawą w animację, z filmowaniem i z eksperymentami na pograniczu grafiki i filmu… czyli o tym wszystkim co akurat mnie natchnie do działania i pisania. A i ostrzegam od razu na wstępie że czasem mnie ponosi i będę pisał o polityce, subiektywnie, stronniczo i tym co się dzieje dookoła mnie. Więc czasem będzie i narzekanie i politykowanie… ale postaram się żeby za często nie odchodzić od tematów związanych jednak z serwisem i profilem strony.

To tyle… przywitałem się więc wystarczy… mam nadzieję że będą mnie odwiedzac tłumy 🙂

 

A no i skoro założyłem to i oczywiście zapraszam do śledzenia i komentowania tego co piszę. Sobie skróciłem trochę adres dla łatwiejszego zapamiętania więc zapraszam: http://bit.ly/morlord-blog