xv-TARGI-FILM-VIDEO-FOTO-2012Z pewnością każdy zorientowany w branży wideo wie dokładnie czym są targi Film-Video-Foto w Łodzi. W tym roku w dniach 29-31 marca targi sprzętu fotograficznego, filmowego i video w Łodzi odbywać się będą po raz piętnasty. Mamy dla was niespodziankę…. darmowe wejściówki na targi do rozdania.

Mamy do rozdania dla Was – wraz z naszymi gadgetami – kilka wejściówek na Targi FVF 2012. W związku z tym każdy zainteresowany aby otrzymać zaproszenie musi przede wszystkim polubić naszą stronę na Facebooku oraz poprosić o zaproszenie w wątku który za chwilę pojawi się na stronie pisząc: „Wejściówka na FVF 2012 mile widziana!

Oczywiście ilość wejściówek jest ograniczona w związku z tym – Kto pierwszy ten lepszy. Dla tych dla których naszych wejściówek zabraknie, a mimo tego zjawią się w Łodzi i odnajdą nas na targach – otrzymają nasze smycze serwisowe.

Przedstawiciele naszej redakcji również będą na targach i z ogromną chęcią się z Wami spotkamy… aby pogadać, zainspirować, podyskutować… ale o szczegółach wkrótce.

Więcej szczegółów na temat targów:

XV FVF 2012 w Łodzi

Do zobaczenia na miejscu.