Bez zbędnych wstępów spieszę donieść, że od najbliższego poniedziałku (3.12.2012) ruszamy z akcją Tydzień z Wacomem który również nazwaliśm roboczo Tydzień na Tabletach. Przez najbliższe kilka dni będziemy prezentowali Wam różne produkty firmy Wacom i dyskutowali o zaletach i wadach pracy motion designera i montażysty wideo na tych urządzeniach.

tydzien-z-wacom---tablety-graficzne-motionfreaks

Głównym narzędziem, które testujemy już od jakiegoś czasu dla Was i w którym staramy się dotrzeć do wszystkich zalet oraz wad, jakie tylko można w nim znaleźć jest Wacom Intuos5 Touch M.
Od poniedziałku przez najbliższe dni zobaczycie między innymi nasze recenzje sprzętu Wacom, poradniki jak z nich korzystać efektywnie, jak konfigurować z programami takimi jak Adobe After Effects czy Adobe Premiere Pro, oraz co i jak można zrobić łatwiej właśnie dzięki tabletom.
Także już w teraz możemy zapowiedzieć, że w najbliższy czwartek nasz Motionfreaks Hangout będzie poświęcony pracy z tabletami, doborze modelu do rodzaju pracy, jaką wykonujemy, plusach i minusach tabletów. W związku z tym jęli macie jakieś pytania odnośnie tabletów graficznych – możecie już pytać poprzez formularz: MFH25
Zapraszamy już od poniedziałku na niekończący się strumień informacji, dyskusji i wiedzy na temat tabletów pracy z nimi, a już dziś zapraszamy do obejrzenia nagrania z naszych pierwszych chwili z jednym z urządzeń:
Wacom Intuos5 Unboxing:
https://www.youtube.com/watch?v=yg5tfAVqzTI

Partnerem projektu jest firma Wacom

Wacom Logo-Symbol Black