Jak co roku w marcu odbędą się już po raz siedemnasty targi FILM VIDEO FOTO w Łodzi i jak co roku nasza redakcja objęła wsparciem medialnym to wydarzenie, a co za tym idzie możecie liczyć na informacje z pierwszej ręki o imprezie oraz konkursy z nią związane, ale o tym w innym terminie. 

750x103 FVF

Kolejna edycja najstarszej imprezy branży fotograficznej i filmowej w Polsce, XVII Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio i Video FILM VIDEO FOTO odbędzie się w  dniach 27-29 marca 2014 r. w Łodzi.

W 2014 roku na odwiedzających targi czeka szereg nowości i atrakcji – z tego względu warto już dzisiaj wpisać do kalendarza termin przyszłorocznej edycji FVF.

Film Video Foto 2014 to już 17. edycja Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio i Video. Podobnie jak przez ostatnie dwa lata, miłośnicy fotografii i filmu spotkają się w Hali Expo-Łódź (nowa nazwa Centrum Konferencyjno-Wystawienniczego) przy alei Politechniki 4, gdzie na trzy targowe dni zagoszczą światowi i polscy producenci sprzętu, oprogramowania, oferujący usługi i branżowe media.

Zakres tematyczny przyszłorocznej edycji FVF został rozszerzony o urządzenia mobilne, które coraz częściej stają się alternatywą dla aparatów i kamer stanowiąc podręczne urządzenia do rejestracji filmów i zdjęć. Dodatkowo, na FVF 2014 zostali zaproszeni producenci sprzętu, składającego się na domowe centra rozrywki.

Na FVF 2014 nie zabraknie również dotychczasowych wydarzeń, które są na stałe wpisane w kalendarz imprezy. Organizatorzy ponownie zaproszą wystawców do udziału w dwóch konkursach o Medal Targów: na najlepszy produkt i usługę prezentowane na targach, oraz na Album, Foto-książkę oraz Ramkę i Oprawę.

Tegoroczna edycja, podobnie jak poprzednie, będzie obfitowała w bogaty program warsztatów, seminariów i spotkań z gośćmi specjalnymi związanymi z branżą. Ich szczegółowy plan zostanie zaprezentowany w lutym 2014 roku. Organizatorzy zadbają również o część artystyczną FVF tworząc w foyer Hali Expo-Łódź przestrzeń wystawową dla galerii fotografii.

Więcej informacji na temat FVF 2014 można znaleźć na stronie internetowej FVF 2014 oraz na profilu FVF na Facebook.