W dniach 26-28 marca odbędą się już po raz osiemnasty największe w naszym kraju Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio i Video FILM VIDEO FOTO. To wydarzenie, na którym trzeba być, jeśli w jakikolwiek sposób związani jesteście z branżą filmowo fotograficzną.

fvf-XVIII-2015

 

Targi Film Video Foto to przede wszystkim możliwość zapoznania się z nowinkami technicznymi na rynku, nowymi modelami kamer, aparatów fotograficznych, monitorów i akcesoriów. Poza tym w trakcie targów każdy będzie miał okazję spędzić czas na zapoznaniu się z najnowszymi technologiami multimedialnymi, warsztatach i spotkaniu z twórcami i profesjonalistami w swoich branżach.

W trakcie targów każdy powinien znaleźć coś dla siebie – fani sprzętu będą mieli okazję zobaczyć najnowszy sprzęt foto i wideo oraz akcesoria, twórcy, montażyści będą mogli zobaczyć, co nowego pojawiło się w świecie oprogramowania, a osoby pragnące pogłębić swoją wiedzę będą mogli to zrobić uczestnicząc w warsztatach i wykładach trwających przez całość trwania targów.

Targi odbędą się w dniach 26-28 marca 2014 w Hali Expo przy ulicy Politechniki 4 w Łodzi. Wszyscy zainteresowani mogą już teraz zakupić bilet wstępu na targi lub w dniach imprezy. Więcej na temat cen biletów znajdziecie tu: Bilety na FVF 2015

Zapraszamy wszystkich serdecznie do odwiedzenia Łodzi w tych dniach i zawitania na targi. Nasza ekipa redakcyjna również – jako patron medialny – znajdzie się na targach tak, więc będzie okazja z nami porozmawiać, podyskutować i wypić wspólnie przysłowiową kawę 🙂

I oczywiście, jak co roku będziemy w późniejszym terminie organizowali mały konkurs, w którym będziecie mogli wygrać dla siebie wejściówkę na targi – bądźcie czujni info na ten temat pojawi się na naszej stronie oraz naszych profilach social media.