Dwa tygodnie po rozpoczęciu roku szkolnego i dwa przed rozpoczęciem roku akademickiego – to idealny czas na to, aby porozmawiać o szkole, szkoleniach, kursach i poradnikach dla grafików i motion designerów. Zapraszamy do obejrzenia nagrania z ostatniego Motionfreaks Live.

szkola-nauka-kursy-motionfreaks-live

W poprzednim sezonie mówiliśmy o szkole, jaką wybrać, jakie kierunki są najlepsze, a teraz zajęliśmy się szkoleniami i kursami dostępnymi w sieci i szkołami typowo kierunkowymi z naszej branży. Spotkanie oczywiście zakończyło się sekcją Waszych pytań – za które serdecznie dziękujemy i naszych na nie odpowiedzi.

Tak jak obiecaliśmy – poniżej publikujemy listę stron i adresów www firm i twórców kursów, o których mówiliśmy podczas spotkania:

Polskie kursy motion design, animacji

Darmowe:

 http://motionfreaks.pl/

 http://max3d.pl/

Płatne:

 http://eduweb.pl/

 http://strefakursów.pl/

Anglojęzyczne kursy i szkolenia motion design, animacji

Darmowe:

 http://www.videocopilot.net/

 http://motionworks.net/

 http://www.graymachine.com/

 http://greyscalegorilla.com/blog/

  http://ae.tutsplus.com/

 http://www.redgiant.com/

 http://www.creativecow.net/

 http://motioneers.net/

Płatne:

 http://www.lynda.com/

 http://www.thegnomonworkshop.com/

 http://www.fxphd.com/

 http://www.cineversity.com/

Szczegóły na temat sposobu prowadzenia szkoleń, naszych rekomendacji oraz cen znajdziecie w nagraniu ze spotkania.

Mamy nadzieję, że ta lista oraz nasza dyskusja na jej temat pomoże Wam rozwijać swoją kreatywność oraz wiedzę z zakresu animacji, filmu i obsługi programów takich jak np. After Effects, Cinema 4D czy Premiere Pro.

Jeśli jakąś ważną stronę pominęliśmy, a Waszym zdaniem powinna się pojawić na tej liście – prosimy o komentarz, a z pewnością uzupełnimy listę.

Jeśli chcecie być na bieżąco i chcecie uczestniczyć w naszych spotkaniach na żywo, aby móc zadawać pytania – subskrybujcie nas na Facebook oraz Youtube.

Zapraszamy do wypełnienia krótkiej ankiety dzięki której będziemy mogli organizować jeszcze ciekawsze spotkania: Motionfreaks Live – Ankieta