Efekty specjalne to standard we współczesnym kinie i każdy, kto rozpoczyna zabawę z wideo chciałby tworzyć efekty specjalne na poziomie kinowym. Niedawno firma FXHome zaprezentowała nową wersję programu HitFilm 3 Pro, a do końca stycznia możecie kupić go w promocyjnej cenie oraz z darmowym pakietem modeli 3D, dźwięków i efektów.

HitFilm3 pro-styczen-promocja

Program HitFilm nazywany jest konkurencją dla Adobe After Effects, ale tak naprawdę jest to program łączący funkcje programu montażowego (takiego jak Adobe Premiere Pro) oraz Adobe After Effects. Więcej na temat programu pisaliśmy kilka tygodni temu w tekście HITFILM 3 PRO – JUŻ DOSTĘPNY do zapoznania, z którym zapraszamy.
Styczniowa Promocja HitFilm 3 Pro

Promocja, o której mowa trwa do 2 lutego 2015 – dlatego każdy zainteresowany powinien się pospieszyć. W jej ramach możesz kupić program HitFilm 3 Pro w cenie 289 euro oraz – tylko do końca stycznia – otrzymasz pakiet modeli 3D (wśród nich pociski, granaty, ufo, łuski, pociski) przygotowanych specjalnie do użycia wewnątrz programu HitFilm 3 Pro, klipy z wybuchami pirotechnicznymi oraz ponad 600 efektów dźwiękowych.

Jeśli nie jesteście pewni czy HitFilm 3 Pro jest dla Was – zanim kupicie możecie pobrać wersję trial i ją przetestować.

Strona promocji: HitFilm 3 Pro + Extras