STRASZNE-EFEKTY-BARDZO-SPECJALNE-MINIHo! Ho! Ho! Nie to chyba nie te święta… amerykańskie Halloween to nie to święto. 31 października się zbliża a Halloween się coraz bardziej przyjmuje w naszym kraju czy chcemy tego czy nie. W związku z tym zapraszamy na mały zestaw efektów i animacji specjalnie na Halloween.

Free-Halloween-3D-Model-Pack

I tak oto nasza podróż w świat czaszek, cmentarzy i tanich horrorów klasy B zaczynamy od prezentu zgotowanego przez znanego i cenionego Andrew Kramera i jego stronę VideoCopilot. Tym razem z okazji tego dziwnego święta, jakim jest Halloween Andrzej oddaje w nasze ręce darmową paczkę Halloweenowych modeli 3D, wśród których możemy znaleźć płyty nagrobne, krwawe noże, czaszki, przekrwione oczy, zardzewiałe star piły mechaniczne czy tradycyjne dyniowe głowy. Modele oczywiście zostały stworzone specjalnie dla dodatku Element 3D.

Zapraszamy do pobierania: Free Halloween 3D Model Pack!

Kolejne Halloweenowe gratisy to dzisiejsze spotkanie z FilmRiot i Ryanem Connollym, który jest znany z efektownych efektów specjalnych, ale październik już tradycyjnie to Bloodtober i poświęcony jest wyjątkowo krwawym efektom specjalnym. I tak dzisiejszy tutorial to poradnik jak tanio i niskobudżetowo odciąć koledze głowę przy pomocy kosiarki do trawy. Zapraszamy do oglądania i ostrzegamy, że film zawiera brutalne sceny i nie jest przeznaczony dla widzów o słabych nerwach.

Jeśli znaleźliście gdzieś w sieci jakieś ciekawe poradniki tutoriale czy gratisy halloweenowe – piszcie i linkujcie w komentarzach, aby stworzyć listę nie tylko na Halloween, ale dla każdego przyszłego twórcy amatorskiego i półamatorskiego kina grozy.