zpn 200-01Zlecenia przez net – portal którego nie trzeba przedstawiać żadnemu freelancerowi. Część z nas jest stałymi użytkownikami tej strony, zaglądamy tam codziennie w poszukiwaniu nowej pracy. Jednak pośredniczenie w komunikacji klient-wykonawca to nie jedyna funkcja tego portalu, oprócz szerokiej gamy zleceń oferuje on wiele przydatnych funkcji, Jedna z nich, o której rozmawialiśmy niedawno na naszym Hangoucie –   http://motionfreaks.pl/na-zywo/archiwum/item/829-gosc-specjalny-zlecenia-przez-net-motionfreaks-live-8 czyli program „Rzetelny Freelancer”, właśnie została wprowadzona w życie.

Czym jest program i na jakich zasadach działa, wyjaśnią sami twórcy portalu w swojej notce którą przekazujemy Wam poniżej:

W ostatnim czasie wystartowaliśmy z programem „Rzetelny Freelancer” w serwisie zlecenia.przez.net. Dzięki temu projektowi zamierzamy stworzyć elitarną grupę wykonawców, która będzie pełnić rolę naszej wizytówki na rynku freelance.

Jak już wspomniałem program będzie miał charakter elitarny. W związku z tym, nie każdy wykonawca będzie miał możliwość uczestnictwa w tym projekcie. Kandydaci, zainteresowani członkostwem, będą musieli spełnić szereg wymagań, zaczynając od przejścia weryfikacji danych osobowych a kończąc na przesłaniu oświadczenia zobowiązującego do świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Oprócz samych roszczeń, przyznajemy również listę korzyści dla członków projektu 🙂 Pozwolę sobie tutaj wymienić m. in. uczestnictwo w grupie najlepszych freelancerów w portalu, promocja i polecanie certyfikowanych użytkowników przez serwis zlecenia.przez.net, możliwość posługiwania się logotypem programu „Rzetelny Freelancer”, otrzymanie fizycznego dyplomu potwierdzającego wysoką jakość usług i szereg innych dodatkowych usług zwiększających szanse na pozyskanie zleceń w portalu.

Na koniec nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić wszystkich specjalistów z branży IT do zgłaszania swoich kandydatur w programie „Rzetelny Freelancer”. Naprawdę warto spróbować, bo program zapewnia wiele wymiernych korzyści.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie się na stronie:

 http://www.zlecenia.przez.net/rzetelny-freelancer 

logo rzetelny

Krzysztof Zieleń

W serwisie Zlecenia Przez Net zajmuje się kontaktem z użytkownikami oraz marketingiem w Sieci.