kalkulatory_movi_2-kopia

Wraz z początkiem lipca wystartowała kolejna edycja konkursu dla młodych twórców mająca na celu promowanie matematyki poprzez film i animację. Aby wziąć udział w konkursie należy nakręcić krótki film o królowej nauk.

Każdy kto chciałby wziąć udział w konkursie, powinien zarejestroawać się na stronie kalkulatory.pl i stworzyć film krótki film w dowolnej technice. Jury weźmie pod uwagę takie aspekty jak: kreatywność, oprawa graficzna i dźwiękowa, jak i promocja matematyki.

Na zwycięzce czeka 10tys. zł. Kolejne miejsca nagrodzone zostaną sprzętem elektronicznym firmy Casio. Organizatorzy przygotowali także nagrodę specjalną dla nauczyciela wskazanego przez laureata, którą jest multimedialny projektor.

Prace należy przesłać do końca października br. Na filmy będzie można głosować od 1 do 30 listopada. Później jury, na podstawie własnych ocen jak i popularności konkursowych prac, wyłoni zwycięzców. Więcej szczegółów jak i regulamin znajdziemy na stronie organizatora konkursu. TUTAJ możemy zapoznać się ze zwycięską pracą z II edycji konkursu.