reelrulette_miniPewnie dla wielu użytkowników programów takich jak Photoshop, Cinema4D czy Adobe After Effects postać Nicka Campbella zwanego również, jako Greyscalegorilla jest znana. Głównie z tworzonych przez niego tutoriali oraz poradników. Tym razem jednak Nick zajął się czymś zupełnie innym. Kolejnym i to od dawna zapowiadanym pomysłem Nicka jest ReelRoulette.

Tajemnicza usługa stworzona przez Nicka Campbella oraz Trevora Turka i Joshue Schaible to strona internetowa z showreelami twórców z całego świata. Celem twórców było stworzenie prostego rozwiązania, prostej platformy, dzięki której twórcy będą mogli bez wielkich nakładów finansowych, czasowych i twórczych dodać swoje demo i zaprezentować wszystkim zainteresowanym w prosty sposób – bez tworzenia bloga, strony, portfolio, czy nawet rozbudowanego profilu na youtube.

reelrulette

Zapraszam, więc do obejrzenia krótkiego wstępu i prezentacji strony nagranej przez jednego z autorów… no i oczywiście do odwiedzania samej strony, inspirowania się showreelami innych oraz co najważniejsze – dodawania swoich dzieł.

{vimeo}10534128{/vimeo}

Zapraszam na ReelRoulette

Artykuł o tym Jak powstawał ReelRoulette

Zapraszam wszystkich do komentowania tego pomysłu – moim osobistym zdaniem bardzo dobrego pomysłu – oraz do dyskusji na forum w tym temacie i prezentowania już dodanych do ReelRoulette swoich dzieł. Obiecuję być pierwszy 🙂