Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej a jeszcze bliżej amerykańskie Święto Dziękczynienia, co oznacza ni mniej ni więcej jak Black Friday – okres promocji i obniżek cen. Jak co roku tak i teraz Adobe obniża na pewien czas ceny swoich programów i usług – to najlepszy czas na zakup najnowszych programów Adobe Creative Cloud.

creative-cloud-adobe-black-friday2015

Od dziś 9 listopada 2015 trwa promocja na usługi i programy Creative Cloud dla wszystkich zainteresowanych. Promocja obejmuje pojedyncze aplikacje Adobe, wszystkie aplikacje w pakiecie, aplikacje plus usługę Adobe Stock (Fotolia), a także pakiet Creative Cloud dla uczniów i studentów.

I tak chcąc subskrybować pojedynczą aplikację zapłacimy 19,67 euro/miesiąc zamiast 24,99 euro/miesiąc, za wszystkie aplikacje zapłacimy 49,19 euro/miesiąc zamiast 61,49 euro/miesiąc, a promocja dla uczniów i studentów to 15,99 euro/miesiąc zamiast 19,99 euro/miesiąc.

adobe-cc-blackfriday2015

Promocją nie są objęte pakiety la Firm (Adobe Creative Cloud for Teams oraz tzw. CC dla fotografów.

Przypominamy również, że prowadząc jednoosobową działalność gospodarczą nie musisz kupować pakietu dla Firm (for Teams) jeśli nie potrzebujesz wielostanowiskowej obsługi pracy – możesz posiadając firmę i Vat EU kupić “zwykły” pakiet CC w cenie niższej o podatek VAT – więcej informacji na ten temat w naszym wcześniejszym wpisie: MITY NA TEMAT CREATIVE CLOUD DLA FIRM I STUDENTÓW

ODWIEDŹ SKLEP ADOBE

Promocja na pojedyncze aplikacje oraz pakiet Creative Cloud trwa do 27 listopada a dla uczniów i studentów do 2 grudnia 2015. Życzymy miłych zakupów, a w razie jakichkolwiek pytań czy problemów prosimy o kontakt a postaramy się pomóc.