Laboratorium Designu i Sztuki zaprasza na bezpłatne warsztaty „Prawo autorskie –   mity i fakty”. Prawo autorskie do narzędzie, bez którego znajomości dzisiejszy twórca nie ma szans na powodzenie w jakichkolwiek rozmowach handlowych. To klucz i narzędzie do sukcesu, ale także warunek naszego bezpieczeństwa na rynku. Jak najlepiej zabezpieczyć swoje interesy wykorzystując prawo autorskie?

prawo baner-komin

W programie warsztatów, m.in.

  1. Prawo autorskie – podstawy i geneza
  2. Oryginalność i twórczość na przykładzie dziejów fotografii.
  3. Autorskie Prawa Majątkowe i Osobiste.
  4. Wyjątki w umowach prawno – autorskich.
  5. Jak negocjować umowy – prawno autorskich

Warsztaty odbywają się w ramach trzeciej edycji cyklu Pracownia Młodego Przedsiębiorcy, skierowanego do  projektantów, artystów, twórców, rzemieślników, autorów, naukowców, osób które współpracują lub zamierzają z nimi współpracować, a także dla przedstawicieli firm działających w sektorze kreatywnym. Jesienna edycjaPracownia Młodego Przedsiębiorcy ukierunkowana jest na dzielenie się wiedzą i doświadczeniem bez barier dlatego warsztaty realizowane w cyklu są bezpłatne dla uczestników. W warsztatach mogą wziąć także udział osoby niesłyszące i niedosłyszące.  

Szczegółowe informacje oraz zapisy: www.laboratoriumdesignuisztuki.pl

Projekt Laboratorium Designu i Sztuki współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

ORGANIZATOR: Fundacja OPEN MIND

WSPÓŁORGANIZACJA: GRUPAKREATYWNI.PL, CRZ Krzywy Komin,

PARTNERZY MERYTORYCZNI: Fundacja GARAŻ, Toastmasters International, Rock House Entertainment

PATRONAT MEDIALNY: wroclaw.pl, StartUp Magazine, MAMSTARTUP.PL QBusiness.pl, PLN Design, designteka.pl, wroclawianin.pl, DOKiS.pl, motionfreaks.pL