Sezon 1, Epizod 3

PoRO Podcast – O motywacji do pracy, prokrastynacji i szukaniu inspiracji

Mar 6, 2019

Rozmawiamy o motywacji do pracy, o tym jak wygląda nasz dzień pracy, jak radzimy sobie z prokrastynacją i niechciejstwem a także o Titanicu, Szybkich i wściekłych i tym, że wszystko jest remiksem.

Prowadzący i goście

Marcel Wojtków

Emil Gawin

Znajdziesz nas na:

W tym odcinku

Dziś Marcela było słychać już przez cały odcinek, ale z widocznością były problemy – okazało się, że program, przez który się łączymy zmienia rozdzielczość zależnie, od jakości transferu … więc Marcel „skakał” jednak mimo tego porozmawialiśmy o tym, co nas motywuje do pracy. O tym jak prostymi metodami nakłonić siebie do pracy. Jak pracując zawodowo realizować również swoje prywatne projekty etc.

A także o mniej lub bardziej smutnych newsach ze świata szeroko pojętych mediów, o tym, że Titanic to nie film o statku a Szczęki to nie film o rekinach i o tym jak nasze spotkania będą wyglądały w przyszłości.

W trakcie rozmowy Marcel wspominał serię krótkich filmów o tym, że wszystko jest remixem – zapraszam do ich obejrzenia: Wszystko jest kopią, czyli o ACTA

Poprzednie odcinki:

PoRO Podcast ep5 – O kulturze motion designera

Rozmawiamy o kulturze motion designera czyli o kulturze pracy, odpowiednich zachowaniach w kontaktach z klientem, z innymi motion designerami a także o czasem braku kultury i podstawowych zasad oraz błędach.

PoRO Podcast ep4 – O inspiracji do pracy

Rozmawiamy o tym, co nas zainspirowało do rozpoczęcia pracy, jako motion designerzy, kto i co nas inspiruje w codziennej pracy. Jaka muzyka, jakie filmy etc. O tym gdzie szukać codziennej inspiracji, napędu do kreowania nowych ciekawych obrazków i gdzie są miejsca, w których warto karmić swoją kreatywność.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *