Sezon 1, Epizod 6

PoRO Podcast – Jerzy Drozda Jr aka Maltaannon

Mar 29, 2019

Naszym gościem jest Jerzy Drozda Jr znany również, jako Maltaannon – specjalista od Adobe After Effects, autor jednych z najlepszych kursów online, autor tutoriali i „etatowy edukator”.

Prowadzący i goście

Marcel Wojtków

Emil Gawin

Jerzy Drozda Jr / Maltaannon

Znajdziesz nas na:

 

W tym odcinku

Rozmawiamy oczywiście z naszym gościem, którym jest Maltaannon (Jerzy drozda Jr) o nim samym, o jego planach na przyszłość, obecnych projektach, w których bierze udział o tych, o których może mówić, ale również próbujemy rozmawiać o tych, o których nie może jeszcze wspominać.

Wśród poruszanych tematów sporą część obejmuje nasza opinia na temat wprowadzenia przez Adobe subskrypcji Creative Cloud oraz After Effects CC z perspektywy czasu, czyli 6 lat od naszej ostatniej rozmowy na żywo (link do nagrania poniżej). Oczywiście mówimy również o filmach, serialach, tym, co nas inspiruje, o ukrytych i niewidocznych a jednak dostępnych pluginach w After Effects, o tym, dlaczego należy robić aktualizacje tak systemu jak i programów, ale dlaczego należy bardzo na to uważać i robić to ostrożnie i wielu innych rzeczach.

Mimo prawie 3 godzin rozmowy oczywiście nie udało nam się porozmawiać jedynie o części rzeczy, o których chcieliśmy pomówić, co oznacza, że Jerzy Drozda Jr aka Maltaannon z całą pewnością nie był u nas po raz ostatni.

Tu możecie znaleźć naszego gościa:

Oficjalny profil strony: maltaannon

Profil osobisty na FB: Jerzy Drozda Jr.

Jedna z wielu grup, którymi zawiaduje: Adobe After Effects Polska

Miejsce gdzie obecnie prowadzi kursy: IT Media

Prowadzący: Marcel Wojtków i Emil Gawin

Nasz Fanpage: https://www.facebook.com/motionfreakspl/

Kanał Youtube: https://www.youtube.com/user/MotionFreakspl/

Muzyka:
Intro: 100841 by Captive Portal
Tło: Synthwave by Ryan Andersen

Poprzednie odcinki:

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *