Sezon 1, Epizod 2

PoRO Podcast Porozmawiajmy o ruchomych obrazkach

Lut 28, 2019

Kolejne spotkanie z cyklu PoRO Podcast za nami. W trakcie spotkania rozmawialiśmy o naszych ulubionych skryptach do Adobe After Effects, przemyśleniach po ostatniej gali Oskarowej oraz o tym, dlaczego Marcel postanowił zepsuć nam nagranie 😉

Prowadzący i goście

Marcel Wojtków

Emil Gawin

Znajdziesz nas na:

W tym odcinku

Spotkanie nie odbyło się bez niespodzianek – zaczęło się od kłopotów ze streamingiem w serwisie Youtube a zakończyło problemami z połączeniem z Marcelem. Ale dobrnęliśmy do końca nawet delikatnie przekraczając zakładany czas. Podsumowaliśmy zwycięzców Oskarów 2019 – chwilę o naszych zaskoczeniach i radościach a większość czasu spędziliśmy omawiając nasze ulubione i ciekawe skrypty do Adobe After Effects.

Prowadzący: Marcel Wojtków i Emil Gawin

Strona podcastu gdzie można oglądać spotkania na żywo i dowiedzieć się o nadchodzących: https://motionfreaks.pl/poro/

Nasz Fanpage: https://www.facebook.com/motionfreakspl/

Kanał Youtube: https://www.youtube.com/user/MotionFreakspl/

Podczas programu wspominaliśmy o:

Poprzednie odcinki:

PoRO Podcast ep5 – O kulturze motion designera

Rozmawiamy o kulturze motion designera czyli o kulturze pracy, odpowiednich zachowaniach w kontaktach z klientem, z innymi motion designerami a także o czasem braku kultury i podstawowych zasad oraz błędach.

PoRO Podcast ep4 – O inspiracji do pracy

Rozmawiamy o tym, co nas zainspirowało do rozpoczęcia pracy, jako motion designerzy, kto i co nas inspiruje w codziennej pracy. Jaka muzyka, jakie filmy etc. O tym gdzie szukać codziennej inspiracji, napędu do kreowania nowych ciekawych obrazków i gdzie są miejsca, w których warto karmić swoją kreatywność.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *