PoRO Podcast – czyli porozmawiajmy na żywo o ruchomych obrazkach

PoRO podcast wyruszył. Dziś już oficjalnie mogę wam powiedzieć, że tak jak już wspominałem we wcześniejszym tekście  pracowaliśmy nad uruchomieniem Nowej serii spotkań na żywo z wami. Dziś większość szczegółów już możemy tam podać Tak, więc zaczynamy.

PoRO podcast nie będzie tylko podcastem, czyli nagraniem audio do odsłuchania, ale będzie również/będzie przede wszystkim streamowany na żywo w postaci wideo w serwisie YouTube na naszym kanale YouTube Motionfreaks i w serwisie Facebook na naszym fanpage facebookowym. Po zakończeniu streamingu tak szybko jak tylko będzie to możliwe każdy kolejny odcinek każde kolejne spotkanie będzie uploadowanie do kilku usług podcastowych począwszy od  iTunes, Tunein, Player FM, Podcasty.info, czy Podstacja (jeśli Znacie jakieś podcastowe usługi, w których waszym zdaniem powinien się znaleźć nasz podcast dajcie znać a postaram się je tam załadować).

poro podcast gadajace glowy

Z technicznego punktu widzenia ci, którzy będą chcieli na nasze gęby patrzeć na żywo będą mogli nas zobaczyć na YouTubie i Facebooku na żywo oraz potem w nagraniach, ci, którzy nie mają ochoty patrzeć na nasze gęby lub zwyczajnie wolę sobie posłuchać tego, o czym rozmawiamy w podróży w samochodzie w autobusie będą mogli odsłuchać wersję audio w postaci podcastu.

poro podcast prowadzacy

Odnośnie terminów to będziemy spotykali się w każdą środę (pierwszy streaming zaplanowaliśmy na 20 lutego 2018 – o szczegółach będziemy informować w kolejnych artykułach). Na początku będą to spotkanie raz w tygodniu o 20:00 i tak jak już wspomniałem będziemy rozmawiali o ogólnie rozumianym świecie designu, grafiki, ruchomej grafiki, oczywiście animacji i postprodukcji. Oczywiście każde spotkanie będzie miało jakiś temat przewodni również – choć podstawą będzie rozmowa i wymiana myśli, więc to od rozmówców będzie zależało gdzie dyskusja nas poniesie.

Jeśli idzie o format naszych spotkań to będą one się odbywały postaci rozmowy między prowadzącymi, czyli mną oraz Marcelem, (kto jest, kim znajdziecie na stronie naszych spotkań podanej w tym artykule). Bardzo często na tyle na ile  będą pozwalały możliwości techniczne będziemy zapraszali gości w celu porozmawiania/wywiadu. Od czasu do czasu będziemy organizować spotkania również w większych grupach, ale o tym w późniejszym terminie.

Strona, na której znajdziecie informacje na temat nadchodzącego spotkania oraz obejrzycie live stream: https://motionfreaks.pl/poro/

(polecam włączenie powiadomień, aby być na bieżąco – czerwony dzwonek w prawym dolnym rogu strony)

Nasz kanał na YT gdzie zobaczycie nagrania naszych spotkań:

https://www.youtube.com/channel/UC9cVXfZKfh94Y6ghoAV6mUA

Fanpage:  https://www.facebook.com/motionfreakspl/