rg-plurar-eyes-01PluralEyes 3 – nowa wersja narzędzia do synchronizacji dźwięku z obrazem, od stajni Red Giant. To kolejne narzędzie, które ma na m ułatwić pracę z dźwiękiem i jego synchronizację z obrazem które trafia w nasze ręce.

Nazwa programu może brzmieć nowo dla początkujących użytkowników, jednak nie jest to program, który istnieje od wczoraj. PluralEyes to flagowy program firmy Singular Software, która jest znana i uznana już od kilku lat. Kilka miesięcy temu firma Red Giant przejęła produkty firmy Singular i w ten sposób PluralEyes to teraz Red Giant PluralEyes 3.

Plural Eyes 3 pozwala na dopasowanie ścieżki dźwiękowej z dowolnego urządzenia z materiałem filmowym z każdej kamery, aparatu czy mini kamer sportowych typu GoPro. Dodatkowo możesz to wszystko łatwo eksportować do swojego programu edycyjnego w którym montujemy materiał.

Szybki przegląd wszystkich funkcjonalności i możliwości programu znajdziecie na stronie Czerwonych Olbrzymów: http://www.redgiantsoftware.com/products/all/pluraleyes/