Motion Design to pojęcie, które można przetłumaczyć, jako ruchome obrazy – czyli motion designer to człowiek od ruchomych obrazków. Co więc za tym idzie motion designerzy potrzebują dobrych obrazów, które mogą wprawiać w ruch – dlatego tez myślę, że wszystkim przypadnie do gustu ruch, jaki wykonało Depositphotos wydając specjalne rozszerzenie dla naszych programów.

depositphotos-psdaiid-extension

Firmy Depositphotos nie trzeba chyba przedstawiać, ponieważ każdy, kto pracuje z grafiką i fotografią powinien doskonale znać jeden z największych serwisów ze zdjęciami stock.

Rozszerzenia, o których mowa zostały wydane do programów Photoshopa, Illustratora i Indesign i mają ułatwiać zakup, zarządzanie już zakupionymi grafikami oraz pomóc nam w wyborze najodpowiedniejszych z nich.

Jak działa Depositphotos w PS, ID i AI?

d-deposit-adobe-extension-sc2

Przede wszystkim dzięki rozszerzeniom będziemy mieli dostęp do strony z poziomu danego programu, co ułatwia sprawę, a do czego dokładnie będziemy mieli dostęp:

– do przeglądarki pełnej bazy plików Depositphotos

– do naszego konta i ilości kredytów, jakie posiadamy na nim

– do listy naszych zakupów wraz z dostępem do nich

– do – i to moim zdaniem jest najbardziej przydatna funkcja – do możliwości przeciągnięcia grafiki/prewki ze znakiem wodnym i sprawdzenia jej użyteczności w naszym projekcie jeszcze przed zakupem.

W pracy każdego motion designera wykorzystuje się grafiki i fotografie obrabiane w Photoshopie oraz/lub Illustratorze w zasadzie codziennie i taki plugin jest zdecydowanym ułatwieniem.

Rozszerzenie w wersji beta może pobrać każdy już w tej chwili  ze strony Rozszerzenie Depositphotos i rozpocząć jej używanie.

Jako że dodatek jest w wersji beta to każdy, kto go używa może zgłosić problemy z jego funkcjonowaniem lub zaproponować jakieś nowe funkcje, których jeszcze brak w dodatku pod adresem:  [email protected].

Dodatkowo dla wybranych testerów firma obiecuje atrakcyjne bonusy i promocje.

d-deposit-adobe-extension-sc4

Zapraszamy do korzystania i testowania z dodatku, a jeśli napotkacie na jakieś problemy – zapraszamy do komentowania, kontaktu z nami oraz/lub do kontaktu bezpośrednio z firmą Depositphotos pod podanym powyżej adresem.