dolacz-do-nasJeśli tu trafiłeś to oznacza, że wiesz, czym jest serwis Motionfreaks, jeśli nie to w kilku krótkich słowach jest to pierwszy polski serwis motion design, visual effects i filmowania w Polsce. Przez prawie cztery lata istnienia staramy się dostarczać codziennie informacje na temat nowości na rynku branżowym, poradniki i tutoriale oraz ciekawe dyskusje, konkursy i przedsięwzięcia. W związku ze stale rosnącą liczbą czytelników jesteśmy otwarci na współpracę z każdym, kto chciałby z nami działać.

Chętnych do współpracy z nami prosimy o wiadomość na adres info (małpa) motionfreaks.pl z dopiskiem “Współpraca MF” wraz z imieniem i nazwiskiem, informacją o sobie, krótkim opisem swojego doświadczenia oraz poziomem współpracy, jaką jesteście zainteresowani. 

motionfreaks-pl-logotyp

Bierzemy pod uwagę dwa rodzaje współpracy – pierwszą z nich jest możliwość publikacji nadesłanych tekstów – mogą to być wywiady, felietony, sprawozdania z imprez branżowych, poradniki i tutoriale, recenzje etc. 

Nie musisz być stałym redaktorem by publikować na łamach portalu. Jeśli przyślesz do nas swój tekst, który spełni nasze oczekiwania z pewnością go opublikujemy. O publikacji decyduje redakcja.

W ramach serwisu możesz również rozpocząć prowadzenie własnego bloga kreatywnego w ramach serwisu Motionfreaks: Blogi Kreatywne. Treści publikowane na Blogach Kreatywnych Motionfreaks nie są moderowane przez redakcję, i tylko ich twórca odpowiada za ich treść, jednak tylko wybrane i najlepsze – w uznaniu redakcji – teksty blogerów mają szansę trafić na główną stronę serwisu.

Drugim sposobem współpracy jest stała współpraca i dołączenie do stałej ekipy redakcyjnej serwisu.

dolacz-do-redakcji-motionfreaks

Kogo poszukujemy?

 

1. Redaktorów odpowiedzialnych za przeglądy nowości, monitoring sieci i wydawnictw branżowych oraz tworzenie tekstów/newsów na ich bazie.

2. Redaktorów odpowiedzialnych za wyszukiwanie, monitorowanie i informowanie o wydarzeniach branżowych i konkursach.

3. Redaktorów odpowiedzialnych za tworzenie poradników i tutoriali oprogramowania z kręgu zainteresowań czytelników serwisu Motionfreaks.pl

4. Recenzentów, felietonistów i autorów publikacji z zakresu animacji, filmu, i postprodukcji.

5. Moderatorów i administratorów forum internetowego Motionfreaks.pl

Od współpracowników wymagamy:

1. Akceptacji zasad współpracy, zasad publikacji i regulaminu portalu.

2. Stałej współpracy.

3. Odpowiedzialnego podchodzenia do swoich obowiązków.

4. Rzetelności w opracowywaniu tekstów przekazywanych do publikacji.

5. Lojalność w stosunku do redakcji.

6. Pomocy w promocji i przy projektach organizowanych przez „motionfreaks.pl”.

7. Zaangażowania w społeczność „motionfreaks.pl

8. Redakcja pracuje społecznie, nie pobierając stałego wynagrodzenia za swoją pracę i na tę chwilę tylko taką formę współpracy możemy zaoferować.

Osoby, które stale z nami współpracują mogą liczyć na przyjęcie do redakcji portalu, co wiąże się z określonymi obowiązkami jak i przywilejami.

Od redaktorów wymagamy:

Szczegóły formy współpracy każdorazowo ustala redaktor naczelny.

W zależności od rodzaju współpracy możemy zaoferować m.in.:

1. Współpracę w miłej atmosferze z pasjonatami filmu, animacji, postprodukcji i grafiki, którzy służą bezinteresowną radą i pomocą.

2. Nabranie doświadczenia dziennikarskiego i wypromowanie swojej osoby w świecie mediów oraz w branży.

3. Bezpłatne otrzymanie książek branżowych nadesłanych do nas przez wydawnictwa.

4. Rekomendację (referencje) wystawioną przez redaktora naczelnego portalu przydatną na rynku pracy.

5. Zaświadczenie o publikacjach w portalu.

6. Legitymację prasową dającą możliwość darmowego wstępu na wiele imprez i konferencji branżowych.

7. Możliwość wpływania na linię programową i rozwój całego serwisu.

8. Dostęp do wewnętrznych zasobów redakcji i bazy wiedzy.

 

Informacje dodatkowe:

1. Autor nadesłanej treści udziela bezterminową i nieodpłatną zgodę na jej publikację na łamach „motionfreaks.pl”.

2. Autor nadesłanej treści oświadcza, że jest ona jego autorstwa i nie narusza ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

3. Redakcja „motionfreaks.pl” zastrzega sobie możliwość dokonywania zmian edycyjnych w przysłanych materiałach (np. korekta dostrzeżonych błędów, nadawanie lub zmianę tytułów etc.).

4. Redakcja „motionfreaks.pl” zastrzega sobie możliwość usunięcia tekstu bez podania przyczyn, a tym bardziej, jeżeli okaże się on nierzetelny.

 

Zainteresowany- napisz do nas: http://motionfreaks.pl/kontakt