premiera-eduwebJuż dziś premiera nowej odsłony eduweb.pl – serwisu na którym znajdziesz kursy grafiki, tworzenia stron WWW, oprogramowania Adobe czy produkcji wideo. Nowa witryna jest dostępna pod adresem: http://www.eduweb.pl

Razem z nową stroną eduweb uruchamia szereg usług przeznaczonych dla kreatywnych profesjonalistów i amatorów.

Nowości zostaną omówione na specjalnym evencie na żywo, który odbędzie się dzisiaj o 20:00. Zapraszamy w związku z tym o tej godzinie na stronę:

http://live.eduweb.pl

W ramach eventu zostanie omówiony szereg nowości. Jedną z nich jest usługa eduwebLive, w ramach której będą odbywać się regularne webinaria dotyczące nowości i technik pracy z grafiką, wideo i projektami do sieci. Kolejne to przygotowane przez eduweb.pl Specjalizacje, w ramach których będzie można zdobywać umiejętności, jak również Certyfikaty honorowane przez najlepsze firmy w branży.

konkurs-premiera-eduweb

Poza tym w ramach spotkania odbędzie się szereg konkursów i niespodzianek z nagrodami takimi jak tablet Wacom czy abonamenty eduwebLive.

Kolejną ciekawą nowością na eduweb.pl jest premiera kursu Kreatywna Rozwałka w After Effects, który znajdziecie pod adresem:

http://www.eduweb.pl/kursy/after-effects/kreatywna-rozwalka.html

Jest to wyjątkowy kurs, ponieważ pokazuje kulisy pracy na konkretnych przykładach projektów realizowanych dla znanych światowych marek w zabójczo krótkich terminach.

Zatem do zobaczenia dzisiaj o 20:00 na http://live.eduweb.pl