CS5Niedawno wyszła kolejna wersja programów od Adobe – Creative Suite 5. Każdy chyba wie jakie nowości Adobe wprowadziło w najnowszej odsłonie swoich graficznych aplikacjach. Ale czy aby nie zapomnieli pokazać nam jakiegoś nowego wynalazku? Ekipa CollegeHumor* pokazuje, że dodali coś jeszcze o czym twórcy nie wspomnieli ani słowem.

 

 

Jakie narzędzie nie zostało dostatecznie wypromowane? PhotoBomb Tool. Czyli pomocnik w rujnowaniu dobrych zdjęć… jak wcześniej mogliśmy się z bez niego obyć?!Jak zwykle wszystko okraszone doskonałym humorem:

{collegehumor}1940686{/collegehumor}

 

wally

Kiedyś pisaliśmy już o parodii intra wytwórni Pixar autorstwa collegehumor:

http://motionfreaks.pl/czas-wolny/inspiracje/144-pixar-intro-parody.html

Jako że linki w tamtym artykule już wygasły zapraszam do oglądania jeśli ktoś jeszcze tego nie widział:

{collegehumor}1921845{/collegehumor}

oraz making of animacji:

{vimeo}10941913{/vimeo}

*Jak opisał ich macwoz w swoim artykule:

Za nazwami GlooStudios oraz CollegeHumor  ukrywa się grupa amerykańskich studentów, którzy robią to co lubią, a lubią tworzyć animacje i krótkometrażowe filmy zabarwione parodią i absurdalnym humorem. Jedna kamera, programy Maya i After Effects oraz pełne głowy pomysłów.
Jeśli chcecie zobaczyć więcej zapraszam na stronę GlooStudios oraz CollegeHumor.

 

I tutaj wracając do tematu nowych zabawnych funkcji w produktach Adobe CS5, chciałbym was zaprosić do dyskusji na forum na temat najmniej potrzebnej, zabawnej innowacji w After Effects jaką byście wprowadzili 😀 !!!

TUTAJ DA SIĘ LINK DO TEMATU JEŚLI ART SIE UKAŻE. MOŻNA ZROBIĆ KONKRS!