Nie samą pracą żyje człowiek – tak głosi stare polskie przysłowie – i my się z tym absolutnie zgadzamy. W związku z tym kolejne spotkanie z cyklu Motionfreaks Live będzie o wszystkim tylko nie o pracy.

nie-sama-praca-zyje-czlowiek-mf8

Z całą pewnością macie swoje sposoby radzenia sobie z wolnym czasem – mamy jednak nadzieję, że nie jest to więcej pracy J Każdy powinien mieć coś, co go odciąga od komputera, od pracy, od obowiązków. Dlatego też całe spotkanie poświęcamy na dyskusję o komiksach, serialach, filmach i książkach, a także o zbawiennym wpływie na kreatywność spacerów po lesie i grzybobrania.

Dodatkowo mówimy o włamaniu na serwery Adobe i kradzieży naszych danych logowania oraz kart kredytowych, a także wykradzeniu kodów źródłowych ich aplikacji – więcej w temacie: UWAGA! Włamanie do Adobe Creative Cloud

Poruszyliśmy również bardzo ważny naszym zdaniem temat konfliktu pana Andrzeja Ludwika Włoszczyńskiego z dziennikiem Rzeczpospolita dotyczącym płatności za wykonaną pracę, a raczej jej braku. Zapraszamy do wyrażenia własnej opinii, a więcej o całej sytuacji przeczytacie na blogu pana Andrzeja we wpisach: nos Pinokia a z gęby cholewa oraz mail z Rzepy

Zapraszamy Was również do dyskusji – napiszcie nam, co Was odpręża? Jakie macie hobby? Co robicie w wolnym czasie poza pracą kreatywną.