moviefon-2012-konkurs-poznanCzy jest coś piękniejszego niż wypowiedzieć słowa: kamera! akcja!? Czy istnieje bardziej niezwykłe miejsce niż zorganizowany przez nas plan filmowy? Czy może być coś bardziej fascynującego niż przeniesienie swojego pomysłu z kartki w świat ruchomych obrazów?

Ogłaszamy start II Ogólnopolskiego Studenckiego Konkursu Filmów Krótkometrażowych MovieFon! Pokażcie nam swoje filmy nakręcone komórkami i aparatami fotograficznymi! Tegoroczna kategoria konkursowa to „Tam i z powrotem”.

Konkurs odbywa się w ramach Festiwalu Twórczości Studenckiej „Studencka Wiosna”. Szczegóły konkursu znajdziecie na www.studenckawiosna.pl oraz na facebook.com/studenckawiosna. Filmy przesyłać można do 8 kwietnia. Gala Finałowa konkursu odbędzie się 22 kwietnia w Poznaniu.

Czekamy na Wasze zgłoszenia! Zabierzcie nas w niezwykłą, filmową podróż!

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu

moviefon-2012-konkurs-poznan-plakat

Z naszej strony jako redakcja MF zapraszamy wszystkich do brania udziału w konkursie. Każdy powód jest dobry aby nakręcić film i zapisać się złotymi zgłoskami w panteonie kina światowego… 🙂 Zapraszamy do nadsyłania filmów.