free-3d-models-element-3d-mfO dodatku Element 3D już kilka razy pisaliśmy przy okazji naszych tutoriali, ale również przy okazji tutoriali VideoCopilot. Dziś również o nim, ale przy okazji darmowej paczki modeli 3D, którą przygotowaliśmy zupełnie za darmo dla Was.

Jeśli ktoś jeszcze nie słyszał o Element 3D od VideoCopilot to może oznaczać tylko jedno – że nie czyta naszego serwisu, a jeśli tak jest to zapraszamy do działu z tuturialami do zapoznania się z dodatkiem i powrotu do tego artykułu w celu pobrania naszej darmowej paczki modeli 3D web. Jeśli zaś wiesz, czym jest Element 3D i Adobe After Effects to zapraszam do obejrzenia krótkiej prezentacji i pobierania pakietu.

Zapraszamy do pobrania naszego pakietu:

pobierz

Instalacja:

1. Pobierz plik Motionfreaks Web Pack z odnośnika powyżej.

2. Rozpakuj go używając dowolnego programu służącego do otwierania plików.zip

3. Jeśli posiadasz już zakupiony i zainstalowany dodatek Element 3D – odnajdź folder:Users\twojanazwauzytkownika\Documents\VideoCopilot\Models\My_Models\

4. Przenieś rozpakowany folder  Motionfreaks Web Pack  wraz z jego zawartością do uprzednio otwartego folderu My Models.

5.Otwórz program Adobe After Effects i ciesz się z naszych darmowych modeli 3D

motionfreaks-web-pack-element-3d
Autorem pakietu modeli Motionfreaks WEB Pack jest nasz moderatora forum i bloger na blogach kreatywnych MotionfreaksDamian Karczewski. Jeśli macie do niego jakieś pytania, jeśli macie jakieś problemy z naszą paczką, jeśli chcielibyście się podzielić swoimi dziełami wykonanymi przy pomocy naszego pakietu – prosimy o komentarz lub kontakt mailowy.