mf.grafik.info-w-serwisach-spolecznosciwychKto teraz nie ma Facebooka? Myślę, że jest bardzo mało takich osób, a jeśli są to z pewnością są częścią jakiegoś innego medium społecznościowego. My Motionfreaks.pl również walczymy dla Was w społecznościówkach, dlatego też zapraszamy do nas.

Kilka dni temu rozpoczęliśmy prowadzenie cyklicznych spotkań live z Wami, w których dzielimy się wiedzą, odpowiadamy na pytania i prowokujemy do dyskusji. Nasze działanie bardzo mocno powiązane jest z Waszym funkcjonowaniem w mediach społecznościowych i właśnie w taki sposób chcielibyśmy się z Wami kontaktować, ale może po kolei … opiszmy gdzie jesteśmy, a Wy wybierzecie sobie te serwisy społecznościowe, w których chcecie nas śledzić.
I tak na początek oczywiście:

mf.grafik.info-facebook-fanpage

Facebook (FB) – nasz fan page na Facebooku w tej chwili lubi już ponad tysiąc osób, (za co oczywiście jesteśmy wdzięczni każdemu, kto kliknął “Lubię To”) to właśnie dzięki kliknięciu “Lubię to” na naszym fanpage’u będziecie mogli śledzić każdy nasz krok. Nasz profil to miejsce, w którym znajdziecie doniesienia o każdym nowym artykule w serwisie Motionfreaks, każdym ciekawym wpisie utworzonym przez bloggerów prowadzących swoje blogi w ramach naszego serwisu, a także ciekawe wydarzenia i informacje ze świata motion design, vfx i filmowania. Jeśli jeszcze nas nie lubisz to “Polub nas” i namów do polubienia nas wszystkich swoich znajomych, rodzinę, babcię, wujka, rybki i psa 🙂 Zapraszamy na nasz

Facebook fanpage.

notionfreaks-google-plus-profil

Google Plus (G+) – nie wszyscy wiedzą, ale Google poza swoją świetną pocztą Gmail, wyszukiwarką oraz wieloma innymi usługami jakiś czas temu uruchomiło serwis społecznościowy zwany Google Plus albo Google+. Zapraszamy każdego, kto jeszcze nie posiada konta na Google+ do założenia go i dodania naszej strony do swoich kręgów. Na naszym Googleplusowym profilu poza oczywiście informacjami z naszego serwisu znajdziecie ciekawe znaleziska z sieci, nowości i ostatnio dość często organizowane spontaniczne spotkania live z kamerą i mikrofonem. W nich dyskutujemy, uczymy się wspólne nowych rzeczy, poznajemy nowe funkcje programów takich jak AE czy PPro. Dodatkowo, jeśli chcesz zostać gościem naszych cyklicznych hangoutów to posiadanie konta na G+ i posiadanie nas w swoich kręgach jest niezbędne. Zapraszamy na nasz profil w Google Plus.

mf.grafik.info-twitter-profil

Twitter – to największy i do dziś prężnie działający mikroblog. Tam również znajdziecie nasz profil. Na twitterze tak jak i na innych naszych społecznosciówkach informujemy o wszelkich nowościach w serwisie, ale też ze względu na charakter Twittera to w tym miejscu pojawiają się nasze sprawozdania na gorąco z wydarzeń, w których uczestniczymy, drobne pytania do was i informacje z zaplecza działania serwisu. Zapraszamy na naszego Twittera

mf.grafik.info-on-pinterest

Pinterest – to dość nowy serwis służący głównie do dzielenia się ciekawymi grafikami, obrazami i filmami … Nasz Motionfreaksowy Pinterest to miejsce gdzie dodajemy głównie ciekawe znaleziska z sieci dotyczące ciekawych inspirujących grafik oraz filmów, poradników i tutoriali odnośnie Adobe After Effects oraz poradniki i ciekawe treści związane z filmowaniem. Zapraszamy na nasz Pinterest.

To tyle odnośnie naszych społecznościówek… jak widzicie w każdej z nich nasze działania się od siebie różnią, dlatego też, jeśli ktoś chce nas śledzić globalnie zapraszamy do śledzenia nas na wszystkich z nich. Tych, którzy są ascetami mediów społecznościowych zapraszamy do wyboru dowolnego medium, w którym będą mogli nas podglądać. 

Dołączenie do naszych znajomych, posiadanie nas w swoich kręgach czy śledzenie zdecydowanie pomoże Wam kontaktować się z nami w trakcie naszych cyklicznych Motionfreaks Hangouts, które zainaugurowaliśmy w zeszłym tygodniu. To tam możecie zadawać pytania w trakcie trwania naszych spotkań i wytykać nam nasze wpadki oraz gratulować sukcesów 🙂
Dodawaj, lajkuj, dołączaj i zaproś do tego całą swoją rodzinę i znajomych – im więcej nas będzie tym lepiej.