Motionfreaks Hangouts to cykl cotygodniowych spotkań na żywo. Spotykamy się w każdy czwartek o godzinie 19:00 aby porozmawiać o animacji, efektach specjalnych, sprzecie filmowym, sprzecie komputerowym, nowościach filmowych oraz o wszystkim co związane jest z ruchomym obrazem. Motionfreaks Hangouts to również spotkania z ciekawymi ludźmi, odpowiedzi na pytania które Was nurtują i rozmowy o sensie życia. Zapraszamy wszystkich do oglądania,a zainteresowanych udziałem w spotkaniu z kamera i mikrofonem prosimy o kontakt z naszą redakcją.  

 

Zapraszamy na kolejne spotkanie Motionfreaks News. Będziemy podczas spotkania mówić rozdaniu brytyjskich nagród filmowych Bafta, o animacji, efektach specjalnych oraz o nadchodzących największych w naszym kraju targów branży fotograficznej i filmowejFilm Video Foto w Łodzi. Więcej na temat tegorocznej edycji targów:  http://motionfreaks.pl/teksty/newsy/item/854-targi-film-video-foto-w-lodzi-po-raz-siedemnasty

W trakcie spotkania będziemy również rozdawać wejściówki na targi Film Video Foto dlatego tym bardziej warto w spotkaniu uczestniczyć.

1896742 10151877494306741 1094534315 n 

Jak zawsze jeśli ktoś chciałby pokazać swoją gębę i dołączyc do dyskusji na żywo z kamerą i mikrofonem – zapraszamy do kontaktu mailowego:  http://motionfreaks.pl/kontakt lub w poprzez nasz profil na FB. 

Zapraszamy do zadawania pytań na Facebooku, Twitterze, Google+ oraz w komentarzach na Youtube. Polecamy użycie hashtaga #mflive abyśmy łatwiej mogli Twoje pytanie odnaleźć.

Stream jak zawsze będzie dostępny na stronie na której się właśnie znajdujesz oraz na naszym profilu Youtube(  http://www.youtube.com/channel/UC9cVXfZKfh94Y6ghoAV6mUA ) gdzie możecie również zobaczyć cały miniony sezon spotkań live.

Oczekując na kolejne spotkanie obejrzyj nagrania z poprzednich spotkań:

Archiwum Motionfreaks Hangout

Zapraszamy do wypełnienia ankiety dzieki której nasze spotkania mogą być jeszcze lepsze: http://goo.gl/uq8kWO