MOTIONFREAKS-HANGOUT-teoria-koloruCotygodniowe spotkania Motionfreaks Hangouts trafiły już na stałe do naszej ramówki. Rozmowy o edukacji, sprzęcie, wywiady z ciekawymi ludźmi i dzielenie się wiedzą. W tym tygodniu będziemy kontynuować temat podstaw projektowania i porozmawiamy o teorii kolorów.

Co można powiedzieć o kolorach – przecież wszyscy widzimy kolorowy świat, więc nikt nie powinien mieć problemów z ich używaniem, a jednak, na co drugiej ulicy straszą nas szyldy reklamowe gdzie łypie na nas swoim zgniłym okiem jakiś “zielony napis na różowym tle” czy inne “dzieło” na tym poziomie.

teoria-kolorów---motionfreaks-hangouts

Pod pojęciem teoria kolorów kryją się takie zagadnienia jak:

– percepcja kolorów

– znaczenie kolorów psychologiczne i symboliczne)

– rytm w kolorze

– temperatura koloru

Kolor to coś, czym posługuje się każdy twórca niezależnie czy jest to grafik, motion designer, twórca animacji, malarz czy twórca filmowy w związku z tym bardziej zapraszam wszystkich do oglądania nas w najbliższy czwartek 11.10.2012 o godzinie 19:00 pod tym adresem:

a oto nagranie:

UWAGA!

Zmiana sposobu informowania o Hangoutach!

Od dnia dzisiejszego zmieniamy system informowania Was o nadchodzących spotkaniach live. Informacja o każdym nowym spotkaniu będzie wyświetlana w banerze na każdej stronie i podstronie serwisu:

odliczanie-do-motionfreaks-hangout-18

Dodatkowo na naszych stronach Facebook i Google Plus tworzone będą wydarzenia z opisem całości spotkania. Z biegiem czasu będą się również pojawiały zapowiedzi wideo spotkań. Dlatego tez zapraszamy do śledzenia nas, lajkowania i subskrybowania na: Fb, G+ i YT.

Live zawsze będzie transmitowany pod tym adresem: http://motionfreaks.pl/na-zywo/mf-hangout-live

A po zakończeniu spotkania wraz z opisem spotkania i agendą film będzie umieszczany w Archiwum spotkań. Mamy nadzieję, że dzięki temu będzie Wam łatwiej do nas trafić i przeglądać archiwalne nagrania.