motionfreaks-hanhout-design-typografia-kompozycja-miniPo tygodniowej przerwie związanej z naszym uczestnictwem w Filmteractive Festival w Łodzi wracamy z kolejnym spotkaniem z cyklu Motionfreaks Hangout. Tym razem wracamy do fundamentalnych zasad związanych z designem, typografią i kompozycją.

Kompozycja, teoria kolorów, design to pojęcia, które są niezmiennie ważne niezależnie od tego czy jesteśmy filmowcami, motion designerami, grafikami czy projektantami wnętrz. Dlatego też postaramy się porozmawiać o podstawowych prawidłach określających te zasady oraz o tym czy należy się ich zawsze trzymać i kiedy możemy sobie pozwolić na ich łamanie.

motionfreaks-hanhout-design-typografia-kompozycja
Wszystkich tych, którzy chcieliby razem z nami wziąć udział w spotkaniu z kamerą i mikrofonem – prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy http://bit.ly/MFpytania. Przez wspomniany formularz możecie również zadawać pytania, na które chcielibyście abyśmy odpowiedzieli podczas spotkania.

Każdy oczywiście może nas oglądać na naszej stronie oraz w serwisie Youtube oraz komentować i zadawać pytania w komentarzach pod filmem oraz artykułem.

Jeśli chcesz podyskutować z innymi naszymi widzami zapraszamy na czat MotionFreaks.pl na którym codziennie znajdziecie ciekawe dyskusje, a w trakcie trwania spotkania możecie podyskutować o nim.

Zapraszamy do oglądania. Pamiętajcie – spotykamy się tu 27 września 2012 o godzinie 19:00