MOTIONFREAKS-HANGOUT-12-szybko-tanio-i-dobrzeKolejny tydzień i kolejny Motionfreaks Hangout nadchodzi. W tym spotkaniu rozmawiamy o tym jak wykonać pracę dla klienta tanio, szybko i dobrze… a dokładniej rzecz ujmując rozmawiamy o tym jak nie dać się wpędzić w pracę poniżej naszych oczekiwań i granicy opłacalności.

Motionfreaks Hangout jest kontynuacją poprzednich spotkań, w trakcie których rozmawialiśmy o tym jak zostać freelancerem, jak pozyskiwać klientów i jak ich utrzymać u siebie.
Dziś rozmawiamy o tym, jak radzić sobie z klientami, którzy chcą, abyśmy pracowali dla nich tanio, szybko i dobrze. Pomówimy o tym jak ich wyprowadzić z błędu, jak nie zaniżać swoich wycen, oraz o tym, co najważniejsze, czyli o tym jakie są realne koszty pracy freelancera.
MOTIONFREAKS-HANGOUT-12-szybko-tanio-i-dobrze12-fb Jeśli chcesz zabrać głos i dorzucić coś od siebie w dyskusji na temat pracy freelancera – prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy http://bit.ly/MFpytania. Wszystkich widzów zapraszamy do komentowania spotkania pod tym artykułem oraz do dyskusji z innymi oglądającymi na czacie MotionFreaks pod adresem http://motionfreaks.pl/czat.

Czwartek, 16 sierpnia, godz. 19.00 – MF Hangouts: Szybko tanio i dobrze, czyli szanuj swój czas – zapraszamy!

Tu pojawi się transmisja.