mf.grafik.info-hangoutZastanawiasz się, po co kupować obiektyw 50 mm, gdy masz już zmiennoogniskowy 18-270 mm? Narzekasz, że Twój aparat jest słaby, bo ma mały zoom? Dołącz do nas dziś o 19, żeby dowiedzieć się, czym się różni obiektyw stało- od zmiennoogniskowego. Bo to nie długość jest najważniejsza!

Dziś o 19 w Google Hangouts odbędzie się premierowy MF Hangout. Zapraszamy wszystkich początkujących oraz amatorów filmowania lustrzankami, ale także wszystkich, którzy chcieliby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie wykorzystywania możliwości obiektywów zarówno stało- jak i zmiennoogniskowych.

Wszystkich pasjonatów DSLRów i osoby, które pragną zacząć przygodę z filmowaniem lustrzankami cyfrowymi , zapraszamy do przyłączenia się do rozmowy. Możecie wraz ze swoją kamerą dołączyć do spotkania lub zadać nam pytania na czacie. Na wszystkie Wasze zagwozdki w miarę możliwości postaramy się odpowiedzieć.

Będzie to pierwsze spotkanie pod hasłem MF Hangouts, w związku z czym z góry przepraszamy za wszystkie techniczne niedogodności.

Start 19:00

Wersja skrócona bez wpadek 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=http://www.youtube.com/watch?v=L9P4KaornfM

Agenda: 

01:46 – Obiektywy stałoogniskowe vs zmiennoogniskowe

11:30 – Gdzie znaleźć lub kupić dobry i tani obiektyw

13:03 – Moda na fotografowanie/filmowanie i jej wpływ na ceny obiektywów

15:33 – Niespodziewaby gość programu Łukasz Więcek

18:34 – Seria Q&A od wydzów spotkania

 

Wersja live bez cięć:

https://www.youtube.com/watch?v=http://www.youtube.com/watch?v=8M5G3UDOZ08

 

Dla zapracowanych wersja audio naszego spotkania:

 

Zapraszamy!