MOTIONFREAKS-HANGOUT-nr5-uwolnic-kreatywnoscJuż w piątek o godz. 19 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu MF Hangouts. Tym razem będziemy dyskutować na temat kreatywności. Czym jest? Jak ją pobudzać? Czy kreatywność da się wykształcić, czy też są ludzie z góry, niezmiennie niekreatywni? Jak rozpoznać kreatywnego filmowca?

Na te i inne pytania postaramy się wspólnie odpowiedzieć czy też przynajmniej poszukać odpowiedzi. Jeśli czujesz, że możesz coś wnieść do dyskusji – przyłącz się do nas! Chętnie powitamy nowych uczestników dyskusji wraz z własną kamerą i mikrofonem. Temat piątkowego hangoutu będzie dość obszerny i uniwersalny, więc jeśli tylko masz ochotę, wyraź swoje zdanie! Każdego, kto chciałby się do nas przyłączyć jako uczestnik hangoutu, prosimy o kontakt do piątku do godziny 18.

MOTIONFREAKS-HANGOUT-nr5-uwolnic-kreatywnosc---long-banner

Wszystkich, którzy chcieliby czynnie wziąć udział w hangoucie, prosimy o kontakt przez formularz: http://bit.ly/MFpytania. Jeśli w trakcie hangoutu lub jeszcze przed nim zrodzą się w Waszych głowach zagwozdki, wątpliwości, pytania, hipotezy… Także prosimy o przesłanie ich przez powyższy fomularz, żebyśmy mogli się do nich odnieść podczas spotkania.

 

Niech inspiracją do dyskusji stanie się zamieszczony jakiś czas temu w serwisie projekt „29 ways to stay creative„. Może dorzucicie do tego swoje własne, inne sposoby na bycie kreatywnym twórcą?Piątek, 29 czerwca 2012, godzina 19 – zapraszamy!

 

Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w naszym spotkaniu. Mamy nadzieję że nasza dyskusja o kreatywności pomoże Wam odnaleźć swoją droge do pobudzania kreatywności w sobie i tworzenia niesamowitych dzieł.