mf.grafik.info-HANGOUTS---JAK-NAS-OGLADACZapraszamy już dziś (7.06.2012) o godzinie 18:00 na kolejne spotkanie z ekipą Motionfreaks.pl i kolejną porcją wiedzy na temat filmowania, efektów specjalnych i sprzętu. Dziś tak jak obiecaliśmy będziemy kontynuować omawianie zagadnień związanych z filmowaniem przy pomocy lustrzanek.

Dla wszystkich, którzy nie mieli okazji uczestniczyć tydzień temu w naszym nagraniu na żywo małe wyjaśnienie, czym są cykliczne spotkania Motionfreaks Hangouts i jak można wziąć w nich czynny udział.
MF Hangouts to cykliczne spotkania prowadzone na żywo, w których dyskutujemy na tematy związane z tematyką naszego serwisu, zapraszamy gości, którzy odpowiadają na nasze i Wasze pytania, omawiamy zagadnienia, które w aktualnym tygodniu pojawiały się w dyskusjach w środowisku. Zawsze również w drugiej części spotkania będziemy odpowiadali na Wasze pytania, które możecie zadawać w trakcie trwania spotkania oraz po nim (oczywiście na te pytania zadane po zakończeniu spotkania odpowiemy w kolejnej części.

Jak możesz brać udział w spotkaniu live?

Tu możemy wyróżnić trzy podstawowe rodzaje uczestnictwa w naszych spotkaniach:

mf.grafik.info-hangouts-on-air---zoom-vs-prime-lense

1. Bezpośrednio uczestnicząc w spotkaniu z kamerą i mikrofonem. W związku z tym, jeśli chciałbyś z nami podyskutować,  uważasz, że mógłbyś/mogłabyś dodać coś do dyskusji, chciałbyś/chciałabyś “zobaczyć się w “prawie” telewizji” to zapraszamy do kontaktowania się z nami poprzez nasz profil MF na Google+ lub mój prywatny profil: Google+ lub ewentualnie na kontakt: info(małpa) motionfreaks.pl

Prosimy o zgłoszenia do godziny 17: 00 w dniu nagrania,  do uczestnictwa w spotkaniu konto na Google Plus niezbędne. Zapraszamy.

2. Każdy, kto nas “Lubi” na Facebooku, posiada w swoich kręgach na Google Plus, subskrybuje na YouTube, śledzi na Twitterze czy po prostu regularnie zagląda na stronę http://motionfreaks.pl będzie mógł oglądać nas poprzez te strony i zadawać pytania w komentarzach pod postami z nagraniem. Obiecujemy obserwować każdą ze stron i odpowiedzieć na każde pytanie. Dlatego twittujcie, komentujcie… a my wszystko obserwując odpowiemy na każde pytanie.

Jeśli ktoś nie wie gdzie nas znaleźć i jak trafić na nasze profile społecznościowe – zapraszamy do przeczytania: Motionfreaks w społecznościach.

3. Jeśli nie jesteś zainteresowany zadawaniem pytań i uczestniczeniem w dyskusji – wystarczy, że zajrzysz od godziny 18:00 na Motionfreaks.pl do posta odnośnie spotkania, rozsiądziesz się wygodnie w fotelu i zaczniesz oglądać.

4. Każde ze spotkań live w kilka godzin po nagraniu będzie dostępne na stronie motionfreaks.pl w całości, podzielone na rozdziały, lub dla fanów podcastów w wersji audio.

To chyba tyle na dziś…. Zapraszamy zainteresowanych do zgłaszania się, jako uczestnicy spotkania, a wszystkich innych zapraszamy na godzinę 18:00 dziś ( 7.06.2012)… głównym tematem będzie filmowanie lustrzankami oraz fakty i mity związane z ISO.