Motionfreaks-hangout-17-creative-cloud-czyli-praca-z-głową-w-chmurach---miniNajbliższe spotkanie pod hasłem MF Hangouts będzie wynikiem współpracy naszego serwisu z ekipą Adobe Polska – weźmie w nim udział Paweł Molga, który odpowie Wam na najbardziej nurtujące pytania dotyczące nowej usługi Creative Cloud, mającej premierę wraz z wyjściem na rynek pakietu oprogramowania Creative Suite 6. Zapraszamy!

W trakcie spotkania zadamy ekspertowi Adobe nadesłane nam pytania dotyczące pracy na zasadach usługi Creative Cloud. Jak używać „chmury” jako freelancer? Jak się rozliczać z CC mając własną firmę? Do czego mamy uprawnienia, wykupując tę usługę? Czy bardziej opłaca się wykupić cały pakiet w wersji pudełkowej? Jeśli chcesz do tej puli pytań dorzucić coś od siebie, zapraszamy do udziału w konkursie na najciekawsze pytanieAby wziąć udział w konkursie, wystarczy być użytkownikiem zarejestrowanym w serwisie (to tylko kilka kliknięć!) i wypełnić specjalny formularz na stronie MotionFreaks.pl. 

Motionfreaks-hangout-17-creative-cloud-czyli-praca-z-głową-w-chmurach-strona

W trakcie hangouta zapraszamy do dyskusji na czacie użytkowników MotionFreaks.plw komentarzach do tego posta, w serwisach społeczenościowych. Możecie nam również zadawać pytania przez formularz: http://bit.ly/MFpytania 

Czwartek, 4 października, godz. 19.00 – Creative Cloud i spotkanie z ekspertem Adobe

Tu pojawi się transmisja, a teraz możesz obejrzeć nagrania z poprzednich spotkań:

Motionfreaks Hangout – playlista