mach-studio-pro-2---free-downloadNiezmiernie cieszy gdy możemy Was informować o  nowych dodatkach, nowych programach i poradnikach, ale szczęście jest tym większe gdy chodzi o zupełnie darmowe i w pełni profesjonalne oprogramowanie, a do takich należy MachStudio Pro o którym dziś piszemy.

Program MachStudio Pro 2 firmy StudioGPU jest od dwóch dni zupełnie darmowym (wcześniej kosztował kilka tysięcy euro) a jest on przede wszystkim silnikiem renderującym w czasie rzeczywistym grafiki 3d. Pozwala na manipulację, dodawanie, zmianę świateł. materiałów, i samej animacji również w czasie rzeczywistym, a także możliwość importowania modeli z wiodących programów 3d i możliwość renderowania w postaci poszczególnych przebiegów jak i finalnej kompozycji – i to wszystko zupełnie za darmo. 

mach-studio-pro-2-totally-free-for-everyone

Jaki jest haczyk?

Ciężko w to uwierzyć, ale wygląda na to że nie ma żadnego. Po sprawdzeniu wszystkiego co tylko możliwe, a przede wszystkim oficjalnych informacji firmy nie znaleźliśmy żadnego haczyka. Oficjalne stanowisko głosi iż firma chce zarabiać na wsparciu i materiałach edukacyjnych i nawet jeśli kolejna wersja programu będzie płatna to trzeba przyznać że oddanie zupełnie za damo wersji bieżącej jest marketingowo świetnym posunięciem, a dla użytkowników świetnym sposobem na sprawdzenie i przetestowanie programu oraz użycie go w swoich projektach.

MachStudio Pro 2 zupełnie za darmo

Zapraszamy wszystkich do oceniania, sprawdzania, testowania i gdy juz opanujecie interface – do dzielenia się swoimi pracamy renderowanymi przy pomocy MachStudio Pro2. 

Pełna lista funkcji: Specyfikacja

Tutoriale podstawowej obsługi programu: MS Pro tutorial

Pobierz program Mach Studio Pro 2:

kliknijtu2

Ze wzgledu na ogromny wzrost popularności programu po udostepnieniu go za darmo możecie doświadczyć problemów z pobieraniem pliku instalacyjnego lub jego wolne pobieranie. W takim przypadku prosimy spróbować ponownie za jakiś czas (w naszym rzypadku instalka 500MB pobierała się ponad 2h).

Strona firmy: StudioGPU