Kurs Fusion z DaVinci Resolve 15 – darmowy pdf

Kilka tygodni temu wspominałem o planach publikacji obszernego kursu/książki do najnowszej wersji programu Fusion w DaVinci Resolve 15 – dziś przed wami ponad 300 stronnicowy pdf prezentujący funkcje i możliwości najnowszego Fusion od Blackmagic Design.

Osoby, które nie miały okazji zerknąć – zapraszam do wspomnianego przeze mnie wpisu z wideo tutorialami oraz obszernymi PDFami do DaVinci Resolve – warto się z nimi zapoznać.

Dziś wydana przez Blackmagic Design książka dotycząca Fusion, czyli opartego na nodach programu do postprodukcji, compositingu i ruchomej grafiki stała się dostępna. Wersja papierowa (płatna) dostępna jest na amaon.com a wersja PDF – zupełnie za darmo już dziś do pobrania dla każdego zainteresowanego.

fusion, davinci resolve 15

Publikacja obejmuje pełen wachlarz możliwości programu od prostego wyjaśnienia tego jak funkcjonuje interface programu przez animacje z klatkami kluczowymi, trakowanie, rotoskopię a na efektach cząsteczkowych czy tworzeniu animowanych tekstów 3D kończąc.

Zapraszam do pobierania i nauki – szczególnie, że tak DaVinci Resolve oraz Fusion w nim są w pełni darmowymi rozwiązaniami.