grafika-news-pkursy-platige-image-01Znane na całym świecie, polskie studio Platige Image, specjalizujące się w produkcji efektów specjalnych i animacji 3D, parę dni temu ogłosiło nabór na szkolenie „KURS ANIMACJI 3D I EFEKTÓW SPECJALNYCH”.

Cały program jest o tyle ciekawy, że uczestnicy, nie będą karmieni suchą wiedzą na wykładach, lecz będą postawieni przed zadaniem stworzenia projektu filmowego, pod przewodnictwem pracowników studia, takich jak Tomasz Bagiński czy Damian Nenow. Powstaną dwie grupy, które, w co weekend będą dostawały zadania, które muszą wykonać w ciągu tygodnia.

Szkolić się można w takich dziedzinach jak: concept art, planowanie/storyboarding, organizacja planu, animacja 3D, rigging, tworzenie efektów specjalnych w oparciu o programy komputerowe, rendering i compositing oraz omówione będą zagadnienia związane z rynkiem pracy w zakresie VFX. Całość zajęć będzie się odbywać w Warszawie na terenie Fortów Mokotów zaraz koło siedziby Platige Image w okresie od 6 października 2012 do 15 lutego 2013.

Więcej informacji o tym wydarzeniu, sposobie rekrutacji oraz opłatach można znaleźć pod adresem: http://platige.com/kursy/program.html