eduweb-nowosci-i-zmianyKażdy kto ma coś wspólnego z animacją, montażem filmowym, programami z pakietu Adobe ale nie tylko z pewnością zna markę EDUWEB – autora wielu kursów wideo. W najbliższym czasie szykują się tam wielkie zmiany o których należy wiedzieć więc informujemy.

Firma Eduweb Wam z pewnością jest znana w osobie Jerzego Drozdy jr. (maltaannon) i jego kursów wideo do Adobe After Effects oraz Premiere Pro, ale Eduweb to także kursy dla programistów, twórców aplikacji, twórców stron www i kursów do programów 3D. Mówiąc najkrócej jest to najlepsza polska marka produkująca kursy wideo.

W najbliższych dniach i tygodniach firma rozwija skrzydła i wprowadza wiele bardzo ciekawych zmian i nowości m.in.

kreatywna-rozwałka

–  Dla Was z pewnością najatrakcyjniejszą nowością będzie najnowszy kurs programu Adobe After Effects autorstwa Jerzego pod tytułem “Kreatywna Rozwałka”. Od pewnego czasu mamy możliwość zapoznawania się z tym kursem i choć zbyt wiele jeszcze w tej chwili (przed oficjalną premierą) nie możemy powiedzieć to zapewniamy że kurs jest wart każdej złotówki jaką będzie trzeba na niego wydać. Naszym zdaniem powinien się stać swoistym “must know” dla każdej osoby która myśli poważnie – w kontekście własnej przyszłości i komercyjnej pracy – o programie Adobe After Effects i pracy z nim. Moglibyśmy jeszcze dużo na temat kursu napisać, ale pozostawimy sobie tę przyjemność na osobny artykuł i obszerną recenzję kursu która pojawi się po jego premierze a teraz kolejne nowości.

certyfikaty-eduweb
–  dwa dni temu  (18.04.2012 około godziny 21) odbył się oficjalny test techniczny nowej platformy edukacyjnej Eduweb wykorzystujący Adobe Connect i każdy kto obserwował facebooka czy chociażby zagląda na nasz CZAT/IRC mógł poczuć przedsmak nowości na Eduweb. Nowość jaka była testowana to kursy prowadzone na żywo w postaci lekcji gdzie każdy będzie mógł zapytać o dane zadanie, podyskutować o problemach z ich wykonaniem etc. cykle tego typu kursów i spotkań rozpoczną się już wkrótce – o czym oczywiście poinformujemy, a dostępne będą w formie zróżnicowanych abonamentów dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Dodatkowo zostaną wprowadzone  funkcje rang dla użytkowników i uczestników kursów, pojawią się nowe kursy m.in. do programu Cinema 4D, do już dostępnych certyfikatów dołączą nowe – między innymi certyfikaty Adobe After Effects, oraz wiele innych nowości.

Jak widzicie sporo się dzieje… w przyszłym tygodniu premiera nowego Creative Suite 6, w tym premiera nowego Adobe After Effects, jak mogliście przeczytać powyżej pojawi się również nowy Eduweb.pl  – nowości , nowości, nowości … aż głowa wiruje od tego natłoku. Zapraszamy do obserwowania a obiecujemy donieść Wam o każdej nowości.