MF-Hang-Adobe--konkurszadaj-pytanie-adobe-creative-cloud-miniW tym tygodniu MotionFreaks.pl organizuje kolejny konkurs we współpracy z firmą Adobe, wiodącym producentem oprogramowania m. in. do grafiki, animacji i montażu filmowego. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy czytelnicy serwisu MotionFreaks.pl. Do wygrania – gadżety prosto od Adobe – koszulki, plecaki, bidony, notesy… Zapraszamy do uczestnictwa!

Organizowany przez nas konkurs to mały wstęp do spotkania live z przedstawicielem Adobe Polska. Kolejny MotionFreaks Hangout, organizowany w czwartek, będzie dotyczył usługi Creative Cloud – nowości, której premiera miała miejsce wraz z wypuszczeniem na rynek pakietu oprogramowania Creative Suite 6. Więcej o Creative Cloud możecie przeczytać na MotionFreaks.pl, w artykule dotyczącym premiery pakietu CS6

 MF-Hang-Adobe--konkurszadaj-pytanie-adobe-creative-cloud-strona

Waszym zadaniem jest… zagiąć Pawła Molgę z ekipy Adobe Polska, który będzie naszym gościem w trakcie kolejnego spotkania MF Hangout. Zadajcie mu najciekawsze, najbardziej związane z usługą Creative Cloud, diabelsko trudne pytanie. Każdy z użytkowników serwisu MotionFreaks.pl może zadać nieskończoną liczbę pytań, a najciekawsze z nich nagrodzimy. Jeśli czegoś nie wiecie na temat usługi Creative Cloud to teraz jest najlepszy moment aby się tego dowiedziec u źródła. Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie konta w serwisie. Zarejestruj się w MotionFreaks.pl!

MF-Hang-Adobe--konkurszadaj-pytanie-adobe-creative-cloud-nagrody

Autorzy najciekawszych pytań otrzymają gadżety sponsorowane przez firmę Adobe. Ponadto, pytania te zostaną zadane przedstawicielowi firmy Adobe podczas najbliższego hangoutu, w czwartek, 4 października, o godz. 19.00. Spotkanie jak zwykle będzie transmitowane na łamach serwisu MotionFreaks.pl, a po jego zakończeniu w portalu pojawi się nagranie ze spotkania. Zapraszamy do udziału w konkursie.

Pytania wraz z wymaganymi danymi prosimy przesłać przez poniższy formularz: 

Edit.

Spośród wszystkich nadesłanych pytań wybraliśmy trzy najciekawsze które otrzymują zestawy upoinków (m.in. plecak, t-shirt). Otrzymują je:

Szymon Rybka

Jakub Śledź

Michał Gołek

Gratulujemy i zapraszamy do brania udziału w kolejnych konkursach.