Jason-Levine---wywiad-dla-motionfreaksCzy chcielibyście mieć możliwość rozmowy z kimś z wnętrza takiej firmy jak Adobe? Gdybyście mogli zadać najbardziej nurtujące Was pytania? Zebraliśmy wasze pytania i podczas ostatniego spotkania Create Now w Warszawie udało nam się je zadać ekspertowi w zakresie rozwiązań wideo,  ewangeliście Adobe Jasonowi Levine.

Na początek przybliżmy może postać gościa naszego wywiadu.

Jason Levine jest to Principal Worldwide Evangelist, VideoTools – co to znaczy? Jest on ekspertem w zakresie rozwiązań wideo w firmie Adobe, prowadzi szkolenia z zakresu wideo i postprodukcji, a także audyty i szkolenia z zakresu przepływu pracy w największych stacjach telewizyjnych w Azji i Europie takich jak BBC RTL czy SVT. Pracował, jako technik dźwięku, w tej chwili prowadzi firmę fonograficzną BoodahJooMusic a od 2005 jest ewangelistą Adobe.

W piątek 1 marca 2013 roku odbyło się w Warszawie spotkanie Create Now oraz Create the Web, a wśród prelegentów znalazł się właśnie bohater powyższego opisu, co dało nam możliwość zadania kilku pytań od Was.

Zapraszamy do oglądania każdego, kto chciałby się dowiedzieć, co w przyszłości planuje forma Adobe i jak może rozwijać się program Adobe After Effects (co zobaczymy w CS7), oraz o tym, co Jason Levine wie i myśli o naszym kraju.

Więcej o konferencji: Create Now i Create The Web

Subiektywne wrażenia po konferencji: Create Now w Warszawie – subiektywnie

Twitter Jasona: @Beatlejase