motionfreaks-i-media-spolecznoscioweTakie małe pytanie się dziś urodziło w mojej głowie – gdzie nas oglądacie? Mówiąc najkrócej powiedzcie nam jak dowiadujecie się o naszych nowych tekstach, a My Wam powiemy gdzie jeszcze możecie nas znaleźć.

Jak każda szanująca się społeczność i strona internetowa staramy się pojawiać i funkcjonować we wszelkich mediach społecznościowych i na wszystkich kanałach komunikacji, jakie są powszechnie używane przez potencjalnych naszych czytelników.
Poniżej przedstawiamy wam krótką listę mediów społecznościowych i kanałów dostępowych, w których znajdziecie nasz serwis i od razu prosimy Was również o komentarz i informację, jeśli funkcjonujecie w którymś z serwisów społecznościowych, a nas tam jeszcze nie ma.

RSS feed serwisu Motionfreaks

rss-feed-motionfreaks
Jest to kanał dostępowy dzięki subskrybowaniu, którego możecie otrzymywać informacje o nowych wpisach, nowych artykułach i nowych tutorialach. Nie będę w tej chwili wnikał w charakterystykę tego rodzaju subskrypcji, ale osobiście sam używam RSS do subskrybowania większości swoich źródeł i uważam go za najlepszy rodzaj kontaktu. Osobiście również polecam Czytnik Google, jako aplikację do obsługi kanału RSS. Zapraszamy do subskrybowania.

Motionfreaks Na Facebooku

motionfreaks-facebook
Serwisu Facebook chyba nikomu nie trzeba przedstawiać i reklamować. Myślę, że ze świecą można szukać kogoś, kto nie posiada profilu  na Facebooku. Jesteśmy tam również i my z naszym Fanpage. Jeśli jeszcze ktoś nie polubił naszej strony – zapraszamy do polubienia i subskrybowania. Na naszej stronie informujemy na bieżąco o nowych artykułach i wpisach publikowanych na stronie, ale także publikujemy inne ciekawostki z sieci, nowości i inspiracje.

Profil Twitter  Motionfreaks

twitter-motionfreaks
Twitter to znowu serwis i który do naszego kraju wchodzi dość skromnie, gdy zakładaliśmy profil naszego serwisu 17 listopada 2009 roku jeszcze niewiele osób słyszało w naszym kraju o Twitterze, a Ci, którzy słyszeli wieszczyli mu klęskę. Okazuje się jednak, że Twitter się przyjął a na świecie i przyjmuje w Polsce, a mała ilość znaków – do jakich ograniczona jest długość wpisu w serwisie – doskonale sprzyja szybkiemu informowaniu o nowościach. My od jakiegoś czasu wykorzystujemy – i będziemy wykorzystywać właśnie Twitter do informowania Was  na żywo o imprezach, targach, konferencjach i spotkaniach, w których bierzemy udział a które związane są z branżą wideo i motion design. Do obserwowania zapraszam każdego bywalca Twittera.

Motionfreak na Google+ 

google-plus-motionfreaks
To dość nowy gracz na polu social media, ale to dziecko Google i rozwija się bardzo ciekawie. Tu oczywiście również nas znajdziecie i również znajdziecie newsy i informacje z serwisu i tu również znajdziecie najszybciej, najdokładniej i najwygodniej informacje o nowych hangoutach z naszym udziałem – również tych spontanicznych gdzie odpowiadamy na Wasze szczegółowe pytania i prezentujemy krok po kroku jak rozwiązać Wasz problem. Zapraszamy na nasz Google+

Kanał Youtube serwisu Motionfreaks

youtube-motionfreaks
Tego również nie trzeba przedstawiać. Subskrybując kanał Youtube Motionfreaks zawsze dostaniecie najnowsze info o nowych tutorialach (czasem zanim jeszcze ukarzą się na naszej stronie), nagrania z hangoutów na żywo (również jeszcze przed publikacją na naszej stronie) oraz dostęp do innych filmów i materiałów wideo naszego serwisu.

I to by było na tyle biorąc pod uwagę największe serwisy, ale jeśli coś pominęliśmy, coś zaniedbujemy  – prosimy o komentarz z informacją, a zrobimy wszystko, aby nadrobić zaległości. Prosimy również o sugestie i uwagi odnośnie naszych profili – czy Wam się podoba to, co publikujemy, co chcielibyście zobaczyć na nich, co chcielibyście abyśmy zmienili?