Alicja_tim-burton_miniWszyscy z pewnością słyszeli o Alicji w krainie czarów i większość z nas z pewnością lubi tę historię, w związku z tym większość również z was słyszało o nowym filmie Tima Burtona pt. „Alicja W krainie czarów”, który jeszcze do dziś możemy oglądać w niektórych małych kinach w Polsce. Osobiście byłem zauroczony specyficznym klimatem filmu po jego obejrzeniu ?myślę, że Wy również. Dziś chcielibyśmy Wam przybliżyć to, w jaki sposób osiągnięto ten bajkowy efekt.

Przedstawiamy Wam poniżej prezentację, której dokonał spec od efektów specjalnych Carey Villegas. Obejmuje ona omówienie kilku technik, które zostały wykorzystaneAlicja_tim-burton-1 w filmie. W tej części omawia on przede wszystkim technikę, dzięki której udało się uzyskać efekt ogromnej Glowy złej królowej oraz oczu Kapelusznika.

Zapraszamy:

{movremote}http://media.fxguide.com/fxguidetv/fxguidetv-ep085.mov{/movremote}

Kolejna część prezentacji zostanie dodana do tej strony w formie uaktualnienia. Aby zostać o tym poinformowanym zapraszamy do dołączenia do któregoś z naszych kanałów kontaktu: http://motionfreaks.pl/rss.html

PlayPlay