Z okazji nadchodzącej premiery kolejnej części filmu Gwiezdne Wojny (Star Wars Episode VII: The Force Awakens) twórcy programu HitFilm oraz twórcy filmów fanowskich opartych na sadze Gwiezdnych wojen wydali ograniczoną czasowo specjalną edycję programu HitFilm 3 Express zupełnie za darmo.

HitFilm-3-Express-Star-Wars-edition-1

Przez ograniczony czas ( cały miesiąc grudzień 2015) każdy może pobrać zupełnie za darmo program HitFilm 3 Express wraz z efektami generowania mieczy świetlnych i piorunów/błyskawic.
Program HitFilm 3 Express to jedyny tak rozbudowany program będący połączeniem funkcji programu edycyjnego z programem do tworzenia i generowania efektów specjalnych i efektów wizualnych. Każdy filmowiec amator czy nawet profesjonalista – a tym bardziej filmowiec i fan Gwiezdnych Wojen powinien zainteresować się tym darmowym programem.
Zapraszamy do zapoznania się z tutorialami dostępnymi w ramach tej specjalnej edycji programu oraz oczywiście do samodzielnego pobrania go i testowania.

Program oczywiści – jak każdy inny program tego typu ma swoich zwolenników jak i przeciwników… będąc – mimo kilku swoich przypadłości – jedynym tego typu programem dostępnym zupełnie za darmo z całą pewnością wart jest pobrania i przetestowania.

Reasumując: Niech moc będzie z Wami! I oczywiście zapraszamy do dzielenia się filmami wykonanymi w tym programie z mieczami świetlnymi i gwiezdnymi wojnami w tle.

Pobierz program: HitFilm 3 Express Star Wars edition

Więcej na temat programu HitFilm 3 Express znajdziecie w naszym artykule: HITFILM 3 EXPRESS – ZUPEŁNIE ZA DARMO DLA KAŻDEGO a jeśli interesuje Was najnowsza wersja programu HitFilm 4 Pro zapraszamy tu: HITFILM 4 PRO – ZUPEŁNIE NOWY Z NOWYMI MOŻLIWOŚCIAMI