Co tydzień spotykamy się, aby dyskutować o tym, co w naszej branży ciekawe i inspirujące. Motionfreaks Live 7 to spotkanie z Eduweb.pl, a dokładniej – naszym gościem był Grzegorz Róg – twórca i właściciel serwisu.

motionfreaks-live-eduweb-grzegorz-rog-wywiad

Dwa tygodnie temu w spotkaniu pt. Szkoła, nauka i takie tam mówiliśmy o najlepszych i najciekawszych naszym zdaniem źródłach wiedzy z zakresu filmu, animacji i postprodukcji w Polsce i na świecie. Wśród nich wspomnieliśmy również o serwisie Eduweb, a w tym tygodniu naszym gościem był Grzegorz Róg, który zaprezentował nadchodzące zmiany w serwisie Eduweb oraz odpowiadał na nasze i Wasz pytania.

Zapraszamy do dyskusji i komentarzy na temat nadchodzących zmian w Eduweb.pl, dajcie nam znać czy chcielibyście więcej tego typu spotkań z ciekawymi osobami? Jeśli jest jakiś kurs, z którego chcielibyście skorzystać a Eduweb nie posiada go w swojej ofercie – dajcie znać, a wszelkie uwagi przekażemy Grzegorzowi.

Zapraszamy na Eduweb.pl

Jeśli chcecie być na bieżąco i chcecie uczestniczyć w naszych spotkaniach na żywo, aby móc zadawać pytania – subskrybujcie nas na Facebook oraz Youtube.

Zapraszamy do wypełnienia krótkiej ankiety dzięki której będziemy mogli organizować jeszcze ciekawsze spotkania: Motionfreaks Live – Ankieta