ekrany-listopad

Na najbliższym spotkaniu,które odbędzie się w dniach 3-4 listopada o godz. 18, pokazane zostaną prace wideo stworzone przez słoweńskich artystów w okresie od 1983 do 2007 roku, prezentujące postawy twórcze dotyczące zarówno podejścia do technologii jak i kontekstów jej użycia.

 

Autorski, dwudniowy pokaz filmów wideo ze Słowenii przygotowany przez Barbarę Borcić, Mihę Colner oraz Idę Hirsenfelder z SCCA, Center for Contemporary Arts-Ljubljana. Zostaną pokazane prace wideo stworzone przez słoweńskich artystów w okresie od 1983 do 2007 roku, prezentujące postawy twórcze dotyczące zarówno podejścia do technologii, kontekstów jej użycia jak również stosowanych przez poszczególnych artystów narzędzi ekspresji. Prezentacje będą poprzedzone krótkimi wykładami.

 
 
 
 
Ekrany Arsenału to spotkania, których celem jest prezentacja szeroko rozumianej twórczości filmowej oraz sztuki wideo. Na tytułowych ekranach pojawią się filmy profesjonalistów, ale i studentów oraz uczniów. Odnotowane i zaprezentowane zostaną nowe zjawiska w dziedzinie najciekawszych działań audiowizualnych. Powstanie forum wymiany pomiędzy twórcami z różnych środowisk.

 

 
 

Galeria Miejska Arsenał

Stary Rynek 6, Poznań

3-4 listopada, godz. 18

Wstęp wolny.

 

 

Nad cyklem Ekrany Arsenału patronat medialny sprawuje serwis MotionFreaks.pl