eizo2_mini

Zapraszamy wszystkich grafików na Eizo Expert Day, 2 grudnia 2010 w warszawskim salonie Cortland. Ekspert od monitorów i zarządzania barwą wyjaśni wasze wątpliwości związane z doborem  monitora do specyfiki wykonywanej pracy.

 

Zachęcamy do skorzystania z możliwości obejrzenia swoich plików z projektami graficznymi i zdjęciami na skalibrowanych monitorach EIZO. Ekspert pokaże, jak w prosty i szybki sposób można skalibrować monitor graficzny.

 

 

Zakres tematyczny prezentacji:

  • nowy Eizo CG245W, pierwszy monitor LCD z wbudowanym kalibratorem,
  • elementy korzystnie wpływające na wierność wyświetlanych barw: liniowość, przestrzeń barwna, kalibracja sprzętowa, równomierność podświetlenia, jasność minimalna i optymalna,
  • elementy niekorzystnie wpływające na wierność wyświetlanych barw: zbyt wysoka jasność minimalna, podbity kontrast, odblaskowa szyba, brak profilu monitora,
  • walidacja monitora do profilu Fogra39, czyli jak łatwo się przekonać o wierności odtwarzania barw na monitorach EIZO ColorEdge. Omówienie przykładowego raportu z walidacji monitora.
 

 

Program:

Prezentacja trwa godzinę, będzie powtórzona trzy razy:

  1. 11:00 – 12:00 sesja I
  2. 12:00 – 13:00 sesja II
  3. 14:00 – 15:00 sesja III

 

Wszystkich zainteresowanych obejrzeniem monitorów EIZO w akcji zapraszamy do warszawskiego salonu Cortland w czwartek 2 grudnia, w godzinach od 10:00 do 17:00. Zajęcia są darmowe i odbędą się w salonie Cortland w Warszawie. Prezentacje prowadzone są w języku polskim.

 

Rejestracja

Osoby zainteresowane szkoleniem proszone są o darmową rejestracje na stronie internetowej. Cortland kwalifikuje uczestników prezentacji w oparciu o kolejność zgłoszeń. Przyjmowanie zgłoszeń trwa do wyczerpania limitu miejsc na poszczególne sesje. 

 

Więcej informacji na stronie Cortland.pl

 

Serdecznie zapraszamy.