bazgroly_satyra_start_miniTak jak gazeta ma swoją rubrykę satyryczną, tak serwis Motionfreaks dorobił się miejsca, w którym wyśmiewane będą te rzeczy, które nam doskwierają najbardziej. Jako, że jesteśmy grafikami, nietrudno się domyślić z czego będziemy tu żartować. Jednak nim zacznę pastwić się nad wszelkimi niuansami branżowymi, wypadało by załatwić parę spraw organizacyjnych.

 Aktualizacje odbywać się będą w każdą sobotę, mniej więcej o godzinie dwudziestej. Spodziewać się możecie wtedy serii ilustracji i komiksów, które są moim małym komentarzem do artykułów znajdujących się w serwisie, lub spraw związanych ze światem grafiki. W planie mam także coś specjalnego i jest to związane z grafiką poniżej.

 

koncepty

Jeśli sądzicie, że specjalnie dla was przygotowywany jest „pełnometrażowy” komiks, to macie rację! Nie zdradzę jednak żadnych szczegółów odnośnie fabuły powiem tylko, że będzie śmiesznie ;). Na koniec mały bonus. Poniżej przedstawiam pierwsze szkice postaci, które rysowałem w pociągu.

szkic koncepcyjny

Jak widzicie są to luźne pomysły i koncepcje. Do tej pory pomysł już mi się wykrystalizował, co więcej fabuła jest niemal na ukończeniu i ma niewiele wspólnego z tym co możecie wyczytać na powyższym szkicu. Pomyślałem jednak, że to może być ciekawy bonus na zaostrzenie apetytu. Do zobaczenia w sobotę ;).