Warsztaty-Adobe-Creative-Suit-6Kolejna porcja wiedzy i kolejna porcja nowości na temat najnowszego pakietu Adobe Creative Suit 6 czyli Adobe zaprasza na cykl spotkań online z polskimi specjalistami Adobe. 

Dowiedz się więcej o Adobe Creative Suite 6!

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat produktów Adobe Creative Suite 6? Już 22 maja startujemy z serią warsztatów online które potrwają do 7 czerwca. Warsztaty poprowadzą Grzegorz Róg, Piotr Walczyszyn, Marek Błędowski i Paweł Molga. Prezenterzy Adobe na żywo pokażą najnowsze funkcje nowych programów i odpowiedzą na pytania.

Dzień

Godzina

Czas

Prowadzący

Temat

22 maja 2012

19.00 CET

45 min sesja, 

 15 min Q&A

Grzegorz Róg

Nowości w Adobe Photoshop CS6

23 maja 2012

19.00 CET

45 min sesja, 

15 min Q&A

Piotr Walczyszyn

Web dla developerów (Phone Gap, Edge, Shadow, nowości w DW)

24 maja 2012

19.00 CET

45 min sesja, 

 15 min Q&A

Marek Błędowski

Montaż i korekta kolorów w Production Premium CS6  ( Premiere Pro, Speedgrade, Prelude)

29 maja 2012

19.00 CET

45 min sesja, 

15 min Q&A

Grzegorz Róg

Nowości w programie Dreamweaver CS6

30 maja 2012

19.00 CET

45 min sesja, 

15 min Q&A

Marek Błędowski

Nowości dla post-produkcji przy użyciu After Effects CS6 (After Effects CS6, Speedgrade CS6, Mocha)

31 maja 2012

19.00 CET

45 min sesja, 

15 min Q&A

Paweł Molga

Nowości w programie Illustrator i Indesign CS6

5 czerwca 2012

19.00 CET

45 min sesja, 

15 min Q&A

Paweł Molga

Jak stworzyć interaktywna publikację na tablet w CS6

6 czerwca 2012

19.00 CET

45 min sesja, 

15 min Q&A

Grzegorz Róg

Integracja narzędzi Adobe CS6 przy tworzeniu grafiki oraz projektów do sieci

7 czerwca 2012

19.00 CET

45 min sesja, 

15 min Q&A

Grzegorz Róg

Jak wykorzystać  potencjał Adobe Edge i Muse przy tworzeniu stron WWW

Wejdź na stronę i oglądaj:

Warsztaty Adobe Creative Suit 6

Prowadzący:

Grzegorz Róg jako trener współpracuje z ośrodkami szkoleniowymi w Polsce i za granicą, a także bierze udział w projektach edukacyjnych dla firm jak Adobe, Microsoft, Wacom. Prowadzi popularny serwis eduweb.pl, w ramach którego tworzy kursy oprogramowania. Grzegorz jest Certyfikowanym Ekspertem Adobe oraz członkiem programu Influencer. Dużą wagę przykłada do praktycznego wymiaru szkoleń, współpracuje przy tworzeniu komercyjnych projektów dla największych domów mediowych i agencji reklamowych. Jestem autorem wielu poradników i artykułów publikowanych w serwisach i prasie branżowej, skoncentrowanej wokół zagadnień projektowania, grafiki, webdesignu oraz tworzenia aplikacji na urządzenia mobilne.

Piotr Walczyszyn pracuje w firmie Adobe na stanowisku Adobe Developer Evangelist. Na co dzień zajmuje się promowaniem najnowszych standardów internetowych takich jak HTML5, CSS3, JavaScript oraz technologii PhoneGap pozwalającej tworzyć aplikacje mobilne. Od lat specjalizuje się w tworzeniu wysoce interaktywnych bogatych aplikacji internetowych oraz aplikacji wieloplatformowych z wykorzystaniem środowisk Flash, Flex i Adobe AIR. Piotr jest autorem bloga technologicznego riaspace.com oraz outof.me.

Marek Błędowski, trener Adobe i Wacom, wykładowca w Akademii Mediaarts (Kolonia, Niemcy), specjalista od dokumentacji filmowej. Marek jest właścicielem agencji interaktywnej działającej głównie w Niemczech, zajmującej się tworzeniem projektów oprawy graficznej do filmów oraz dla telewizji. Współpracował miedzy innymi z takimi firmami jak: Canon, Olympus, Panasonic, Avene, Senator Film i Bertelsmann. Marek zajmuje się głównie tworzeniem trailerów, materiałów na potrzeby PR i reklamy, prezentacji, animacji, DVD / BluRay oraz szkoleniami graficznymi.

Paweł Molga Od 4 lat pracuje w firmie Adobe na stanowisku Key Account Manager i współpracuje z największymi klientami w regionie Europy Wschodniej z branży wydawniczej i reklamowej.  Od kilkunastu lat specjalizuje się w technologiach środowisk graficznych i wydawniczych; przez wiele lat zajmował się szkoleniem użytkowników indywidualnych i wydawców  z oprogramowania Adobe InDesign I Photoshop.